Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

ZAKUP BILETÓW MIESIĘCZNYCH I PRZEWÓZ UCZNIÓW DOJEŻDŻAJĄCYCH DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. JANA PAWŁA II W LIPNICY WIELKIEJ W OKRESIE OD 01.09.2022 r. DO 30.06.2023 r.

Zamawiający Gmina Korzenna (Korzenna, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „ZAKUP BILETÓW MIESIĘCZNYCH I PRZEWÓZ UCZNIÓW DOJEŻDŻAJĄCYCH DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM.…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina KorzennaKorzenna, Małopolskie (powiat Nowosądecki →)opublikowano 25 marca 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 273 224 zł
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA KORZENNA

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 491892297

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

KORZENNA 325

1.4.2.)Miejscowość

Korzenna

1.4.3.)Kod pocztowy

33-322

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.4.7.)Numer telefonu

18/4406610

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@korzenna.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.korzenna.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1d0e0361-eb19-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00258700

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-03-25

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00207071/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

ZAKUP BILETÓW MIESIĘCZNYCH I PRZEWÓZ UCZNIÓW DOJEŻDŻAJĄCYCH DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. JANA PAWŁA II W LIPNICY WIELKIEJ W OKRESIE OD 01.09.2022 r. DO 30.06.2023 r.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup biletów miesięcznych i przewóz uczniów dojeżdżających do Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lipnicy Wielkiej w okresie od 01.09.2022 r. do 30.06.2023 r. wraz z zapewnieniem opieki w czasie przewozu, z miejscowości Bukowiec, Lipnica Wielka (Żebraczka) i Lipnica Wielka (Zalesie).
Planowana ilość biletów miesięcznych do zakupu wynosi 56, tj. trasa dowozu 1 - 27, trasa dowozu 2 - 15, trasa dowozu 3 - 14.

3.9.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-07-07

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2022-09-01 do 2023-06-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

P.P.H.U. Krzysztof Bulanda

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7340037626

4.3.3.)Ulica

Lipnica Wielka 326

4.3.4.)Miejscowość

Lipnica Wielka

4.3.5.)Kod pocztowy

33-323

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

71233,20 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00256514/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-06-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

70517,16 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
273 224 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł477 013 zł
Rozstęp międzykwartylowy
262 013 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
273 224 zł
Górny kwartyl
477 013 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Korzenna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Korzenna.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.