Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
319 817 zł
Umowa zawarta
5 marca 2024
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 319 817 zł – 331 815 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa materiałów do rozbudowy, modernizacji i napraw sieci wodociągowej w 2024 r.

Zamawiający Zakład Obsługi Gminy (Rzekuń, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa materiałów do rozbudowy, modernizacji i napraw sieci wodociągowej w 2024 r”, wybierając ofertę wykonawcy Grami Leszek Mirkowski. Wartość umowy: 319 817 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Zakład Obsługi GminyRzekuń, Mazowieckieopublikowano 11 marca 2024
Wartość umowy
319 817 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Grami Leszek Mirkowski (18-400 Konarzyce, Łomża), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 319 817,22 zł (umowę zawarto 5 marca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 319 817,22 zł do 331 814,90 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zakład Obsługi Gminy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 142991348

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kolonia 1B

1.5.2.)Miejscowość

Rzekuń

1.5.3.)Kod pocztowy

07-411

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.)Numer telefonu

296432055

1.5.8.)Numer faksu

296432035

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zog@rzekun.net

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.rzekun.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-58732912-c4de-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody, odprowadzanie i oczyszczanie ścieków

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa materiałów do rozbudowy, modernizacji i napraw sieci wodociągowej w 2024 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-58732912-c4de-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00239978

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-03-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00018301/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Dostawę materiałów do rozbudowy i modernizacji gminnych sieci wodociągowych”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00098095

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZOG.26.5.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

284552,85 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów do rozbudowy, modernizacji i napraw sieci wodociągowej w 2024 r. do Zakładu Obsługi Gminy w Rzekuniu.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe warunki i zasady realizacji zamówienia określone są na załączniku nr 5 do SWZ oraz we Wzorze Umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ
UWAGA: Zamawiający zastrzega sobie prawo do nie zrealizowania zamówienia w całości. Podane wielkości są tylko orientacyjne.
1. Nazwy i kody opisujące przedmiot zamówienia (CPV):

44160000-9 Rurociągi, instalacje rurowe, rury, okładziny rurowe, rury i podobne elementy
2. Opis części zamówienia: Materiały do rozbudowy, modernizacji i napraw sieci wodociągowej w 2024 r.

4.5.3.)Główny kod CPV

44160000-9 - Rurociągi, instalacje rurowe, rury, okładziny rurowe, rury i podobne elementy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

319817,22 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

331814,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

319817,22 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Grami Leszek Mirkowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7181028683

7.3.3)Ulica

ul Malinowa 16

7.3.4)Miejscowość

18-400 Konarzyce, Łomża

7.3.5)Kod pocztowy

18-400

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-03-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

319817,22 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Obsługi Gminy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzekuń.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 319 817 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44160000-9 (Rurociągi. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Grami Leszek Mirkowski (18-400 Konarzyce, Łomża). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.