ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Przebudowa drogi gminnej nr 100105D pomiędzy miejscowościami Gaworzyce – Dzików”

Zamawiający Gmina Gaworzyce (Gaworzyce, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Przebudowa drogi gminnej nr 100105D pomiędzy miejscowościami Gaworzyce – Dzików”. Termin składania ofert minął 22 marca 2024, 11:00. Wadium: 10 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GaworzyceGaworzyce, Dolnośląskie (powiat Polkowicki →)opublikowano 6 marca 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 720 337 zł
Wadium
10 000 zł
Termin składania ofert
22 marca 2024, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji na wykonane roboty40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres gwarancji na wykonane roboty 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Przebudowa drogi gminnej nr 100105D pomiędzy miejscowościami Gaworzyce – Dzików.

  • 3

    RyzykoWadium: 10 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail