Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość wybranych ofert
233 300 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Filmy dokumentalno-historyczne
    Cena wybranej oferty
    98 000 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    135 300 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Realizacja filmów dokumentalno - historycznych oraz promocyjnych dla Dowództwa Wojsk Obrony Terytorialnej w Zegrzu.

Zamawiający 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Zegrze, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Realizacja filmów dokumentalno - historycznych oraz promocyjnych dla Dowództwa Wojsk…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość ofert: 233 300 zł. Złożono 5 ofert.

Łączna wartość ofert
233 300 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 maja 2023

    Termin ofert: 2 czerwca 2023 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    28 lutego 2024

    3 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Polska Wytwórnia Filmowa Sp z.o.o (część 1); Pixwldance Łukasz Kalinowski (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 233 300,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

26 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 142917040

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Juzistek 2

1.5.2.)Miejscowość

Zegrze

1.5.3.)Kod pocztowy

05-131

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

jw4809.zp@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.26wog.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://portal.smartpzp.pl/26wog/module/lista_zadan

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Wojskowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Realizacja filmów dokumentalno - historycznych oraz promocyjnych dla Dowództwa Wojsk Obrony Terytorialnej w Zegrzu.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-648f0f9e-f96a-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00223798

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-02-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00067622/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.11 Usługi nagrywania filmów wideo

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00229571

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/72/2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Filmy dokumentalno-historyczne

4.5.3.)Główny kod CPV

98300000-6 - Różne usługi

4.5.5.)Wartość części

120000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

filmy promocyjne

4.5.3.)Główny kod CPV

98300000-6 - Różne usługi

4.5.5.)Wartość części

150000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

98000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

221400,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

98000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Polska Wytwórnia Filmowa Sp z.o.o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9522179528

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-07-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

24500,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-11-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

135300,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

307500,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

135300,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Pixwldance Łukasz Kalinowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

741 199 5258

7.3.4)Miejscowość

Ostród

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-07-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

135300,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-11-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

26 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zegrze.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 233 300 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 98300000-6 (Różne usługi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Polska Wytwórnia Filmowa Sp z.o.o (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.