Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Budowa budynku strażnicy OSP wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną

Zamawiający Gmina Zwierzyn (Zwierzyn, Lubuskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa budynku strażnicy OSP wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina ZwierzynZwierzyn, Lubuskie (powiat Strzelecko-drezdenecki →)opublikowano 28 lutego 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 731 105 zł
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA ZWIERZYN

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 210966740

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Wojska Polskiego 8

1.4.2.)Miejscowość

Zwierzyn

1.4.3.)Kod pocztowy

66-542

1.4.4.)Województwo

lubuskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia_publiczne@zwierzyn.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zwierzyn.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-56920c29-6401-11ed-aea3-5a7c432eaced

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00222402

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-02-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00436509/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Budowa budynku strażnicy OSP wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa nowej remizy strażackiej OSP w Żółwinie wraz z niezbędna infrastruktura techniczną
i zagospodarowaniem terenu działki o nr ewidencyjnym 114 w obrębie ewidencyjnym Żółwin. W ramach zamierzenia
budowlanego należy wykonać:
• Wolnostojący budynek strażnicy OSP, jednokondygnacyjny, o konstrukcji tradycyjnej.
• Drogi dojazdowe i plac manewrowy.
• Dojście do budynku oraz opaska wokół budynku
• Przebudowa istniejącego zjazdu z drogi gminnej
• Wykonanie niezbędnych elementów infrastruktury technicznej tj.: zewnętrzna instalacja wodociągowa, zbiornik
bezodpływowy na nieczystości ciekłe, zewnętrzna instalacja kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej, zewnętrzna instalacja
energetyczna
• Wykonanie tablicy informacyjnej o wymiarach 80 cm x 120 cm według wzoru zawartego na stronach internetowych
Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Szczegółowy zakres robót budowlanych przewidzianych do wykonania w
ramach ww. zamówienia określa SWZ wraz załącznikami - dokumentacją projektową, specyfikacja techniczna

3.9.)Główny kod CPV

45216121-8 - Roboty budowlane w zakresie obiektów straży pożarnej

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-12-16

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

TURBO-KA USŁUGI BUDOWLANE ŁUKASZ HOREGLAD

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5992434358

4.3.3.)Ulica

Osiedle Poznańskie, ul. Skwierzyńska 52

4.3.4.)Miejscowość

Deszczno

4.3.5.)Kod pocztowy

66-446

4.3.6.)Województwo

lubuskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

699187,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00503450/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-01-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

860000,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45216121-8Roboty budowlane w zakresie obiektó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 731 105 zł
Próbka: 22 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
491 573 zł4 186 359 zł
Rozstęp międzykwartylowy
3 694 786 zł
Źródło próbki
CPV 45216· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
491 573 zł
Mediana
1 731 105 zł
Górny kwartyl
4 186 359 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Zwierzyn prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zwierzyn.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45216121-8 (Roboty budowlane w zakresie obiektów straży pożarnej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.