Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
699 187 zł
Umowa zawarta
16 grudnia 2022
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 699 187 zł – 4 200 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa budynku strażnicy OSP wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną

Zamawiający Gmina Zwierzyn (Zwierzyn, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa budynku strażnicy OSP wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną”, wybierając ofertę wykonawcy TURBO-KA USŁUGI BUDOWLANE ŁUKASZ HOREGLAD. Wartość umowy: 699 187 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina ZwierzynZwierzyn, Lubuskie (powiat Strzelecko-drezdenecki →)opublikowano 19 grudnia 2022
Wartość umowy
699 187 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TURBO-KA USŁUGI BUDOWLANE ŁUKASZ HOREGLAD (Deszczno), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 699 187,00 zł (umowę zawarto 16 grudnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 699 187,00 zł do 4 200 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA ZWIERZYN

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 210966740

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wojska Polskiego 8

1.5.2.)Miejscowość

Zwierzyn

1.5.3.)Kod pocztowy

66-542

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia_publiczne@zwierzyn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zwierzyn.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ugzwierzyn.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa budynku strażnicy OSP wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-56920c29-6401-11ed-aea3-5a7c432eaced

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00503450

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-12-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00001190/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.6 Budowa budynku strażnicy OSP wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00436509/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.10.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

650218,33

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa nowej remizy strażackiej OSP w Żółwinie wraz z niezbędna infrastruktura techniczną
i zagospodarowaniem terenu działki o nr ewidencyjnym 114 w obrębie ewidencyjnym Żółwin. W ramach zamierzenia
budowlanego należy wykonać:
• Wolnostojący budynek strażnicy OSP, jednokondygnacyjny, o konstrukcji tradycyjnej.
• Drogi dojazdowe i plac manewrowy.
• Dojście do budynku oraz opaska wokół budynku
• Przebudowa istniejącego zjazdu z drogi gminnej
• Wykonanie niezbędnych elementów infrastruktury technicznej tj.: zewnętrzna instalacja wodociągowa, zbiornik
bezodpływowy na nieczystości ciekłe, zewnętrzna instalacja kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej, zewnętrzna instalacja
energetyczna
• Wykonanie tablicy informacyjnej o wymiarach 80 cm x 120 cm według wzoru zawartego na stronach internetowych
Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Szczegółowy zakres robót budowlanych przewidzianych do wykonania w
ramach ww. zamówienia określa SWZ wraz załącznikami - dokumentacją projektową, specyfikacja techniczna

4.5.3.)Główny kod CPV

45216121-8 - Roboty budowlane w zakresie obiektów straży pożarnej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

699187,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4200000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

699187,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TURBO-KA USŁUGI BUDOWLANE ŁUKASZ HOREGLAD

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5992434358

7.3.3)Ulica

Osiedle Poznańskie, ul. Skwierzyńska 52

7.3.4)Miejscowość

Deszczno

7.3.5)Kod pocztowy

66-446

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-12-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

699187,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45216121-8Roboty budowlane w zakresie obiektó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 731 105 zł
Próbka: 22 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
491 573 zł4 186 359 zł
Rozstęp międzykwartylowy
3 694 786 zł
Źródło próbki
CPV 45216· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
491 573 zł
Mediana
1 731 105 zł
Górny kwartyl
4 186 359 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Zwierzyn prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zwierzyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 699 187 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45216121-8 (Roboty budowlane w zakresie obiektów straży pożarnej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TURBO-KA USŁUGI BUDOWLANE ŁUKASZ HOREGLAD (Deszczno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.