Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
35 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2023
Okres realizacji
do 30 kwietnia 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 35 zł – 36 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonywanie bieżących prac remontowych i stałej konserwacji o charakterze instalacji sanitarnych w obiektach budowlanych i nieruchomościach PGK Sp. z o.o. w Koszalinie.

Zamawiający Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. (Koszalin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonywanie bieżących prac remontowych i stałej konserwacji o charakterze instalacji…”, wybierając ofertę wykonawcy Aqua-Bud Patryk Kucharski. Cena wybranej oferty: 35 zł. Złożono 2 oferty.

Cena wybranej oferty
35 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 lipca 2023

    Termin ofert: 8 sierpnia 2023 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    22 lutego 2024

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Aqua-Bud Patryk Kucharski (Nowe Bielice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 35,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 35,00 zł do 35,80 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 kwietnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 330253984

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Komunalna 5

1.5.2.)Miejscowość

Koszalin

1.5.3.)Kod pocztowy

75-724

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL426 - Koszaliński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

pgk@pgkkoszalin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pgkkoszalin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/pgk_koszalin/proceedings

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonywanie bieżących prac remontowych i stałej konserwacji o charakterze instalacji sanitarnych w obiektach budowlanych i nieruchomościach PGK Sp. z o.o. w Koszalinie.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-06d9ec4c-286f-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00214327

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-02-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00320778

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

23./AP/2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie bieżących prac remontowych i stałej konserwacji o charakterze instalacji sanitarnych oraz wykonanie pilnych robót instalacyjnych w obiektach budowlanych należących i administrowanych przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółkę z o. o. w Koszalinie, nieruchomościach należących do Skarbu Państwa oraz innych nieruchomościach. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia wykonawca będzie wykonywał wszelkie prace remontowe i konserwacyjne o charakterze instalacyjnym oraz pilne roboty instalacyjne, a w szczególności:
a) Budowa, remont i konserwacja urządzeń, aparatury kontrolno-pomiarowej, instalacji i sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, cieplnych, wentylacyjnych i gazowych.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

35,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

35,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

35,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Aqua-Bud Patryk Kucharski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6721957754

7.3.3)Ulica

Klonowa 1/2

7.3.4)Miejscowość

Nowe Bielice

7.3.5)Kod pocztowy

76-039

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

250000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-04-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 818 393 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 585 199 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 818 393 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Koszalin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 35 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Aqua-Bud Patryk Kucharski (Nowe Bielice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.