Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
59 800 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest realizacja zajęć kompleksowego wsparcia dziecka i jego rodziny od chwili wykrycia niepełnosprawności do podjęcia nauki w szkole, z terenu miasta Łomża w ramach zadań WOKRO przez specjalistę: Część 1 - neurologope
    Wartość umowy
    22 000 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest realizacja zajęć kompleksowego wsparcia dziecka i jego rodziny od chwili wykrycia niepełnosprawności do podjęcia nauki w szkole, z terenu miasta Łomża w ramach zadań WOKRO przez specjalistę: Część 2 - neurologope
    Wartość umowy
    17 000 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia jest realizacja zajęć kompleksowego wsparcia dziecka i jego rodziny od chwili wykrycia niepełnosprawności do podjęcia nauki w szkole, z terenu miasta Łomża w ramach zadań WOKRO przez specjalistę: Część 3 - neurologope
    Wartość umowy
    10 000 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Przedmiotem zamówienia jest realizacja zajęć kompleksowego wsparcia dziecka i jego rodziny od chwili wykrycia niepełnosprawności do podjęcia nauki w szkole, z terenu miasta Łomża w ramach zadań WOKRO przez specjalistę: Część 4 - neurologope
    Wartość umowy
    5000 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5Przedmiotem zamówienia jest realizacja zajęć kompleksowego wsparcia dziecka i jego rodziny od chwili wykrycia niepełnosprawności do podjęcia nauki w szkole, z terenu miasta Łomża w ramach zadań WOKRO przez specjalistę: Część 5 - logopedę –
    Wartość umowy
    5800 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia20%Kwalifikacje osób wyznaczonych do realizacji zamówienia20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Realizacja kompleksowego wsparcia dziecka i jego rodziny przez logopedę i neurologopedę z dziećmi od chwili wykrycia niepełnosprawności do podjęcia nauki w szkole, z miasta Łomża w ramach zadań WOKRO

Zamawiający Zespół Szkół Specjalnych w Łomży (Łomża, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Realizacja kompleksowego wsparcia dziecka i jego rodziny przez logopedę i neurologopedę z…”, wybierając 5 wykonawców. Łączna wartość umów: 59 800 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Zespół Szkół Specjalnych w ŁomżyŁomża, Podlaskieopublikowano 19 lutego 2024
Łączna wartość umów
59 800 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 lutego 2024

    Termin ofert: 12 lutego 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    19 lutego 2024

    1 oferta5 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Magdalena Jasińska (część 1); Monika Szymańska (część 2); Joanna Szorc (część 3); TakMiMów Emilia Bagińska (część 4) oraz 1 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 59 800,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkół Specjalnych w Łomży

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000719955

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Nowogrodzka 4

1.5.2.)Miejscowość

Łomża

1.5.3.)Kod pocztowy

18-400

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.5.7.)Numer telefonu

86216 57 64

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sp8admin@sp8.lomza.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

sp8lomza.edupage.org

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-82141824-c1aa-11ee-a84d-d63fc4d19e65

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Realizacja kompleksowego wsparcia dziecka i jego rodziny przez logopedę i neurologopedę z dziećmi od chwili wykrycia niepełnosprawności do podjęcia nauki w szkole, z miasta Łomża w ramach zadań WOKRO

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-82141824-c1aa-11ee-a84d-d63fc4d19e65

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00209544

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-02-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00048604/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Zamówienie na realizację zajęć kompleksowego wsparcia dziecka i jego rodziny w ramach Wiodącego Ośrodka Koordynacyjno- Rehabilitacyjno-Opiekuńczego wynikającego z programu "Za Życiem "

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00088416

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

59800 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zajęć kompleksowego wsparcia dziecka i jego rodziny od chwili wykrycia niepełnosprawności do podjęcia nauki w szkole, z terenu miasta Łomża w ramach zadań WOKRO przez specjalistę:

Część 1 - neurologopedę – 1 osoba, do 220 godzin, w terminie od podpisania umowy, nie później niż do 30 listopada 2024r.

4.5.3.)Główny kod CPV

80110000-8 - Usługi szkolnictwa przedszkolnego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85311300-5 - Usługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieży

4.5.5.)Wartość części

22000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zajęć kompleksowego wsparcia dziecka i jego rodziny od chwili wykrycia niepełnosprawności do podjęcia nauki w szkole, z terenu miasta Łomża w ramach zadań WOKRO przez specjalistę:
Część 2 - neurologopedę – 1 osoba, do 170 godzin, w terminie od podpisania umowy, nie później niż do 30 listopada 2024r.

4.5.3.)Główny kod CPV

80110000-8 - Usługi szkolnictwa przedszkolnego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85311300-5 - Usługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieży

85312120-6 - Usługi opieki dziennej nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną

4.5.5.)Wartość części

17000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zajęć kompleksowego wsparcia dziecka i jego rodziny od chwili wykrycia niepełnosprawności do podjęcia nauki w szkole, z terenu miasta Łomża w ramach zadań WOKRO przez specjalistę:
Część 3 - neurologopedę – 1 osoba, do 100 godzin, w terminie od podpisania umowy, nie później niż do 30 listopada 2024r.

4.5.3.)Główny kod CPV

80110000-8 - Usługi szkolnictwa przedszkolnego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85311300-5 - Usługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieży

4.5.5.)Wartość części

10000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zajęć kompleksowego wsparcia dziecka i jego rodziny od chwili wykrycia niepełnosprawności do podjęcia nauki w szkole, z terenu miasta Łomża w ramach zadań WOKRO przez specjalistę:
Część 4 - neurologopedę – 1 osoba, do 50 godzin, w terminie od podpisania umowy, nie później niż do 30 listopada 2024r.

4.5.3.)Główny kod CPV

80110000-8 - Usługi szkolnictwa przedszkolnego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85311300-5 - Usługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieży

85312120-6 - Usługi opieki dziennej nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną

4.5.5.)Wartość części

5000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zajęć kompleksowego wsparcia dziecka i jego rodziny od chwili wykrycia niepełnosprawności do podjęcia nauki w szkole, z terenu miasta Łomża w ramach zadań WOKRO przez specjalistę:

Część 5 - logopedę – 1 osoba, do 58 godzin, w terminie od podpisania umowy, nie później niż do 30 listopada 2024r.

4.5.3.)Główny kod CPV

80110000-8 - Usługi szkolnictwa przedszkolnego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85311300-5 - Usługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieży

85312120-6 - Usługi opieki dziennej nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną

4.5.5.)Wartość części

5800,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

22000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

22000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

22000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Magdalena Jasińska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7182031397

7.3.4)Miejscowość

Jedwabne

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-02-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

22000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-11-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

17000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

17000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

17000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Monika Szymańska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7181663244

7.3.4)Miejscowość

Łomżą

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-02-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

17000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-11-30

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

10000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

10000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

10000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Joanna Szorc

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7181239227

7.3.4)Miejscowość

Łomża

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-02-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

10000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-11-30

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

5000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

5000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TakMiMów Emilia Bagińska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7181771815

7.3.4)Miejscowość

Łomża

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-02-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

5000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-11-30

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5800 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

5800 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

5800 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Anna Maria Lichomska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7181432941

7.3.4)Miejscowość

Łomża

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-02-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

5800 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-11-30

Sekcja 26

Informacje dodatkowe

Zadanie jest realizowane w ramach programu "Za życiem" i w całości jest finansowane z budżetu państwa.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80110000-8Usługi szkolnictwa przedszkolnego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Specjalnych w Łomży prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łomża.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 59 800 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80110000-8 (Usługi szkolnictwa przedszkolnego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Magdalena Jasińska (Jedwabne). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.