Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
583 473 zł
Umowa zawarta
9 maja 2023
Okres realizacji
do 31 marca 2024
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 583 473 zł – 773 649 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osób pełniących funkcje koordynujące i wspierające40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług contact center związanej z obsługą wypożyczania sprzętu dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zamawiający Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług contact center związanej z obsługą wypożyczania sprzętu dla osób z…”, wybierając ofertę wykonawcy Arteria Customer Services Arteria Management Sp. z o.o. Sp.k. Wartość umowy: 583 473 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Rządowa Agencja Rezerw StrategicznychWarszawa, Mazowieckieopublikowano 15 lutego 2024
Wartość umowy
583 473 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 sierpnia 2023

    Termin ofert: 21 sierpnia 2023 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    15 lutego 2024

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Arteria Customer Services Arteria Management Sp. z o.o. Sp.k. (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 583 472,80 zł (umowę zawarto 9 maja 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 583 472,80 zł do 773 648,98 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 marca 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 012199305

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Grzybowska 45

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-844

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

48 22 36 09 153

1.5.8.)Numer faksu

48 22 36 09 153

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@rars.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.rars.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/rars

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


rezerwy strategiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług contact center związanej z obsługą wypożyczania sprzętu dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d506bb08-3755-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00178925

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-02-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00348657

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZzp.261.94.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

547000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
1) uruchomienie i świadczenie usługi infolinii informacyjnej na zasadach i w zakresie wskazanym w OPZ oraz w ofercie,
2) zapewnienie odpowiednich zasobów (personelu, infrastruktury technicznej i sprzętowej, oprogramowania) oraz niezbędnych narzędzi (w tym Stanowisk) do prowadzenia infolinii informacyjnej, w sposób zapewniający Klientom:
- połączenie telefoniczne z Konsultantem i uzyskanie informacji – z zachowaniem jakości usługi, określonej na podstawie wskaźników określonych w Załączniku nr 6 do niniejszej Umowy,
- możliwość korespondencji z Klientem via e-mail – z zachowaniem jakości usługi,
określonej na podstawie wskaźników określonych w Załączniku nr 6 do niniejszej
Umowy,
3) obsługę połączeń głosowych oraz wiadomości przychodzących drogą poczty
elektronicznej przez min. 10 Konsultantów jednocześnie,
4) rejestrowanie wszystkich zgłoszeń w Systemie wraz ze wskazaniem rodzaju pytania,
5) zapewnienie dostępnego przez cały okres trwania Umowy numeru telefonu dedykowanego wyłącznie dla Klientów z zakresu numeracji krajowej, przy czym numer ten nie będzie numerem specjalnym (dodatkowo płatnym) ani generującym dodatkowe koszty dla Zleceniodawcy, oraz zapewnienie dla Klientów dedykowanego adresu e-mail przez cały czas trwania umowy,
6) nagrywanie rozmów z Klientami i udostępnianie Zleceniodawcy, na jego życzenie
wybranych nagrań do odsłuchu i analizy,
7) nadzór nad realizacją Umowy, w tym koordynowanie i nadzór nad pracą Konsultantów, weryfikacja jakości pracy Konsultantów, szkolenie Konsultantów przed rozpoczęciem świadczenia Usługi infolinii informacyjnej oraz w trakcie trwania Umowy,
8) raportowanie z zakresu świadczonych usług, w postaci Raportów Cyklicznych
i Raportów Niestandardowych. Zleceniobiorca zapewni tworzenie ww. raportów ze wszystkich parametrów rejestrowanych lub opomiarowanych w Usłudze infolinii informacyjnej oraz zapewnia możliwość eksportu danych do formatów CSV, XLS, TXT, PDF,
9) przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia dla Konsultantów, w tym przygotowanie i dostarczenie materiałów szkoleniowych dla Konsultantów, na podstawie materiałów udostępnionych przez Zleceniodawcę.
Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

79512000-6 - Centrum obsługi klienta

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

1

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

583472,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

773648,98 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

583472,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Arteria Customer Services Arteria Management Sp. z o.o. Sp.k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

191913991

7.3.3)Ulica

stawki 2A

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-193

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Zakres podwykonawstwa:

• obsługa połączeń głosowych oraz
wiadomości e-mail,
• rejestracja zgłoszeń w Systemie,
• wsparcie Wykonawcy w nadzorze
nad realizacją Umowy,
• wsparcie Wykonawcy w procesie
raportowania,
• wsparcie Wykonawcy w
przeprowadzeniu szkoleń dla
Konsultantów


Podwykonawca:
BPO Management Sp.
z o.o., 50-138
Wrocław, ul. Kuźnicza
10, REGON:
02146356

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-05-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

583472,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-03-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Termin wykonania zamówienia:
od dnia zawarcia umowy do 31 marca 2024 r. lub do wyczerpania kwoty szacunkowego
wynagrodzenia brutto przysługującego Wykonawcy za realizację przedmiotu zamówienia,
w zależności od tego, które z wymienionych zdarzeń nastąpi wcześniej.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79512000-6Centrum obsługi klienta
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 583 473 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79512000-6 (Centrum obsługi klienta). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Arteria Customer Services Arteria Management Sp. z o.o. Sp.k. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.