Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Sukcesywne dostawy produktów żywnościowych dla potrzeb Szkoły Podstawowej im. gen. Stanisława Grzmota Skotnickiego w Młodzieszynie

Zamawiający Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Grzmota Skotnickiego w Młodzieszynie (Młodzieszyn, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywne dostawy produktów żywnościowych dla potrzeb Szkoły Podstawowej im. gen.…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 308 850 zł
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Grzmota Skotnickiego w Młodzieszynie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001122892

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Wspólna 13A

1.4.2.)Miejscowość

Młodzieszyn

1.4.3.)Kod pocztowy

96-512

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL926 - Żyrardowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

dbednarek@mlodzieszyn.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.spmlodzieszyn.edupage.org

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5fdb280e-125d-11ed-a35f-e2885ab918a3

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00089981

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-02-04

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00288470/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Sukcesywne dostawy produktów żywnościowych dla potrzeb Szkoły Podstawowej im. gen. Stanisława Grzmota Skotnickiego w Młodzieszynie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów żywnościowych dla potrzeb Szkoły Podstawowej im. gen. Stanisława Grzmota Skotnickiego w Młodzieszynie – dostawa mrożonek warzywno – owocowych i mięsnych oraz dostawa ryb i przetworów rybnych

3.9.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

15331170-9 - Warzywa mrożone

15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane

15221000-3 - Ryby mrożone

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-08-23

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2022-09-01 do 2023-07-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

FROZEN Rafał Paciorkowski

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8371552896

4.3.4.)Miejscowość

Janów

4.3.5.)Kod pocztowy

05-088

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

39521,37 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00339878/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-07-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

31666,04 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15000000-8Żywność, napoje, tytoń i produkty p…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
308 850 zł
Próbka: 89 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 917 zł567 513 zł
Rozstęp międzykwartylowy
367 596 zł
Źródło próbki
CPV 15000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 917 zł
Mediana
308 850 zł
Górny kwartyl
567 513 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Grzmota Skotnickiego w Młodzieszynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Młodzieszyn.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15000000-8 (Żywność. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.