Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
601 000 zł
Umowa zawarta
29 grudnia 2023
Okres realizacji
od 1 stycznia 2024 do 31 grudnia 2025
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

dystrybucja energii elektrycznej

Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 350 im. Armii Krajowej w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „dystrybucja energii elektrycznej”, wybierając ofertę wykonawcy Stoen Operator Sp. z o.o. Wartość umowy: 601 000 zł.

Wartość umowy
601 000 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~1,4 oferta
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 lutego 2024

    1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    05 stycznia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Stoen Operator Sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 601 000,00 zł (umowę zawarto 29 grudnia 2023 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa nr 350 im. Armii Krajowej w Warszawie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 142803520

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Irzykowskiego 1a

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

01-317

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sp350@eduwarszawa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sp350.edupage.org/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

dystrybucja energii elektrycznej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-81edeffc-95a9-11ee-ba3b-4e891c384685

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00087176

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-02-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00540074/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 dystrybucja energii elektrycznej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Na podstawie art. 305 pkt 1 (w związku z art. 214 ust 1 pkt 1 lit a) Ustawy Prawo Zamówień Publicznych – dostawy mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze, a nie istnieje rozsądne rozwiązanie alternatywne lub rozwiązanie zastępcze, a brak konkurencji nie jest wynikiem celowego zawężenia parametrów zamówienia

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

S350/BE/14/2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

dystrybucja energii elektrycznej na lata 2024-2025 o szacunkowym wolumenie 40 000 kWh

4.5.3.)Główny kod CPV

65310000-9 - Przesył energii elektrycznej

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Stoen Operator Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5252386094

7.3.3)Ulica

ul. Piękna 46

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-672

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

601000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-01-01 do 2025-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

65310000-9Przesył energii elektrycznej
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
598 477 zł
Próbka: 17 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
319 000 zł975 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
656 000 zł
Źródło próbki
CPV 65310000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
319 000 zł
Mediana
598 477 zł
Górny kwartyl
975 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa nr 350 im. Armii Krajowej w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 601 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 65310000-9 (Przesył energii elektrycznej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Stoen Operator Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.