Zimowe utrzymanie dróg na terenie Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna w sezonie zimowym 2022/2023 r.
Zamawiający Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Muszynie (Muszyna, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zimowe utrzymanie dróg na terenie Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna w sezonie zimowym…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 708 300 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1168, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,8 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie
28 września 2022
Termin ofert: 5 października 2022 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
24 listopada 2022
1 oferta3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 stycznia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 stycznia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 stycznia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
29 stycznia 2024
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Muszynie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 490510448 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Piłsudskiego 128 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Muszyna |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 33-370 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL218 - Nowosądecki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 18 471-41-97 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 18 471-40-89 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | ewa.dudczak@pgk-muszyna.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://www.pgk.muszyna.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-8e6eb3df-3f26-11ed-9171-f6b7c7d59353 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00075804 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-01-29 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00368876/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Zimowe utrzymanie dróg na terenie Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna w sezonie zimowym 2022/2023 r. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Zimowe utrzymanie dróg na terenie Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna, obejmuje | - miejscowość Żegiestów „Łopata” 2. Zakres poszczególnych części zamówienia (zadań) został wyszczególniony w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. 3. Zakres usług obejmuje, w szczególności: 1) Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg polegające na zapewnieniu przejezdności oraz ograniczeniu zakłóceń płynności ruchu drogowego wywołanych opadami śniegu, deszczu ze śniegiem, marznącej mżawki lub śliskością zimową jezdni, poprzez usuwanie śniegu, zapobieganie powstawaniu i likwidowanie śliskości zimowej, usunięciu śniegu. 2) Posprzątanie po zimowym utrzymaniu drogi z materiału użytego do wykonywania usługi. 4. Zimowe utrzymanie dróg obejmuje odśnieżanie oraz usuwanie śliskości poprzez posypanie jezdni odpowiednimi środkami, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 27 października 2005 r. w sprawie rodzajów i warunków stosowania środków, jakie mogą być używane na drogach publicznych oraz ulicach i placach (Dz. U. z 2005 r. Nr 230, poz. 1960). 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określający warunki wykonania zamówienia został ujęty w Specyfikacji Technicznej stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 90620000-9 - Usługi odśnieżania |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń 90611000-3 - Usługi sprzątania ulic |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2022-11-04 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2023-04-15 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Zakład Remontowo-Budowalny Ireneusz Kluska |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7340023966 |
| 4.3.3.) | Ulica | Andrzejówka 89 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Muszyna |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 33-370 |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 26904,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00457721/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2023-04-15 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 12969,62 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.