Sukcesywna dostawa produktów spożywczych na potrzeby kuchni szkolnej w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Kryrach w 2023 roku
Zamawiający Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kryrach (Kryry, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywna dostawa produktów spożywczych na potrzeby kuchni szkolnej w Zespole Szkolno –…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 308 850 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1307, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,6 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
10 wpisów- Ogłoszenie
01 grudnia 2022
Termin ofert: 9 grudnia 2022 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
16 stycznia 2023
1 oferta5 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
24 stycznia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
24 stycznia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
24 stycznia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
24 stycznia 2024
- Wykonanie umowy
24 stycznia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
24 stycznia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
24 stycznia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
24 stycznia 2024
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kryrach |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 072369002 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Nierad 86 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Kryry |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 43-265 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL22C - Tyski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 32 212 22 13 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zsp.kryry@wp.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://zspkryry.edupage.org/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-0c28b7e5-7154-11ed-abdb-a69c1593877c |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00063009 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-01-24 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00469690/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Sukcesywna dostawa produktów spożywczych na potrzeby kuchni szkolnej w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Kryrach w 2023 roku |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostawy, na podstawie odrębnych zleceń jednostkowych, artykułów żywnościowych do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kryrach w terminie od 02.01.2023 r. do 31.12.2023 r. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2022-12-29 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2023-01-02 do 2023-12-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | FIRMA HANDLOWA MAR-TAD Maria Tadeusz Jędrusik SP.Jawna |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6482273939 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Struzika 10a/11 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Zabrze |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 41-800 |
| 4.3.6.) | Województwo | śląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 25370,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00033820/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2023-12-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 17137,40 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.