Kompleksowe utrzymanie czystości w obiektach sportowych Centrum Sportu Wilanów przy ul. Gubinowskiej 28/30, ul. Uprawnej 9/17 i ul. Wiertniczej 26a w Warszawie.
Zamawiający Centrum Sportu Wilanów m.st. Warszawy (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Kompleksowe utrzymanie czystości w obiektach sportowych Centrum Sportu Wilanów przy ul.…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 554 360 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2410, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
28 października 2022
Termin ofert: 7 listopada 2022 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
06 grudnia 2022
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
23 stycznia 2024
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Centrum Sportu Wilanów m.st. Warszawy |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 147302974 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Wiertnicza, 26a |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Warszawa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 02-952 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL911 - Miasto Warszawa |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | csw@wilanow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.centrumsportuwilanow.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-5fd77fbf-5501-11ed-8832-4e4740e186ac |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00061151 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-01-23 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00415842/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Kompleksowe utrzymanie czystości w obiektach sportowych Centrum Sportu Wilanów przy ul. Gubinowskiej 28/30, ul. Uprawnej 9/17 i ul. Wiertniczej 26a w Warszawie. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 6. | Przedmiot zamówienia 1) Przedmiotem zamówienia jest | Kompleksowe utrzymanie czystości w obiektach sportowych Centrum Sportu Wilanów: przy ul. Gubinowskiej 28/30, przy ul. Uprawnej 9/17, przy ul. Wiertniczej 26a w Warszawie. 2) Usługa będzie wykonywana w ciągu całego tygodnia w godzinach funkcjonowania obiektów na bieżąco, w taki sposób aby nie zakłócała pracy obiektów oraz nie zagrażała bezpieczeństwu użytkowników. 3) Wszystkie stosowane środki muszą posiadać wymagane atesty i certyfikaty PZH, które Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć Zamawiającemu. 4) Wykonawca jest zobowiązany do zapewnienia swoim pracownikom środków ochrony osobistej, przewidzianych odrębnymi przepisami. 5) Wykonawca zrealizuje usługę przy użyciu własnych środków i sprzętu (wliczone w koszt usługi kompleksowej). 6) Osoby wykonujące czynności sprzątania na płycie basenu pod nieobecność ratownika obowiązuje bezwzględny nakaz pracy w kamizelkach ratunkowych. Odpowiedzialność za ewentualne wypadki, jakimi mogą ulec osoby nie przestrzegające niniejszego nakazu ponosi Wykonawca. 7) Obowiązki wynikające z klauzuli społecznej 1. Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu stosuje klauzulę społeczną na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. 2. Wykonawca zobowiązuje się, że w trakcie realizacji Przedmiotu Umowy, wszystkie czynności serwisu sprzątającego (za wyjątkiem mycia okien techniką alpinistyczną), przez cały okres wykonywania Przedmiotu Umowy, będą wykonywane przez osoby zatrudnione przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę w rozumieniu Kodeksu Pracy. 3. Warunek, o którym mowa w ust. 2 zostanie spełniony poprzez zatrudnienie na podstawie umowy o pracę nowych pracowników lub wyznaczenie do realizacji zamówienia zatrudnionych już osób wykonujących czynności serwisu sprzątającego (za wyjątkiem mycia okien techniką alpinistyczną). 4. Szczegółowe wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy, w szczególności sposób weryfikacji zatrudnienia osób na podstawie umowy o pracę, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę ww. wymagań oraz sankcji z tytułu ich niespełnienia określone są w projektowanych postanowieniach umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 5 do SWZ, który będzie załącznikiem nr 1 do umowy; - Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ; |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 90910000-9 - Usługi sprzątania |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 90919200-4 - Usługi sprzątania biur 77314100-5 - Usługi w zakresie trawników 90620000-9 - Usługi odśnieżania 90911300-9 - Usługi czyszczenia okien |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2022-11-29 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 12 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Korczak Marzena, EKO LUX FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 9521478915 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Jaśminowa 10 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Leszno |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 05-084 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 531835,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00479794/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2023-12-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 508442,42 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.