DOSTAWA ENERGII CIEPLNEJ DO OBIEKTÓW CENTRUM SPORTU WILANÓW M.ST. WARSZAWY PRZY UL. GUBINOWSKIEJ 28/30 I UL. WIERTNICZEJ 26A W WARSZAWIE.
Zamawiający Centrum Sportu Wilanów m.st. Warszawy (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „DOSTAWA ENERGII CIEPLNEJ DO OBIEKTÓW CENTRUM SPORTU WILANÓW M.ST. WARSZAWY PRZY UL.…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 513 008 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1304, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Wykonanie umowyBieżące
14 kwietnia 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Centrum Sportu Wilanów m.st. Warszawy |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 147302974 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Wiertnicza, 26a |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Warszawa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 02-952 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL911 - Miasto Warszawa |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | csw@wilanow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://sport.um.warszawa.pl/waw/csw |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-eea8794d-b3a8-11ee-b628-1a85378e6c0a |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00196246 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-04-14 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | Dz.U. S: 10/2024 00026627-2024 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | DOSTAWA ENERGII CIEPLNEJ DO OBIEKTÓW CENTRUM SPORTU WILANÓW M.ST. WARSZAWY PRZY UL. GUBINOWSKIEJ 28/30 I UL. WIERTNICZEJ 26A W WARSZAWIE. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii cieplnej z sieci ciepłowniczej oraz świadczenie usług dystrybucji energii cieplnej dla obiektów Centrum Sportu Wilanów m.st. Warszawy zlokalizowanych przy ul. Wiertniczej 26a i ul. Gubinowskiej 28/30 w Warszawie. Planowane zużycie energii cieplnej w okresie obowiązywania umowy (ilość ciepła) określone zostało na 20 000 GJ oraz zamówiona łączna moc cieplna ustalona została na 0,9466 MW. a) Obiekt Sportowy przy ul. Gubinowskiej 28/30 I. Warunki techniczne: 1. Obiekt zasilany jest z węzła cieplnego zlokalizowanego przy ul. Gubinowskiej 28/30 w Warszawie (hala sportowa). 2. Węzeł cieplny jest własnością Zamawiającego. 3. Układ pomiarowo – rozliczeniowy mierzący całkowite ciepło dostarczane do węzła nie jest własnością Zamawiającego. 4. Miejsce zainstalowania układu pomiarowo-rozliczeniowego: makieta węzła cieplnego. II. ZAMÓWIONA MOC CIEPLNA 1. Grupa taryfowa – A3/B1/C3 2. Planowane zużycie energii cieplnej - 10 000 GJ 3. Moc cieplna na potrzeby ogrzewania - 0,0926 MW 4. Moc cieplna na inne - 0,1117 MW 5. Moc cieplna na potrzeby ciepła technologicznego - 0,0891 MW 6. Moc cieplna na potrzeby ciepłej wody: a) Maksymalna - 0,2901 MW b) Średnia - 0,1451 MW 7. Zamówiona łączna moc cieplna - 0,4385 MW 8. Natężenie przepływu nośnika ciepła - 6,28 m3/h III. Charakterystyka budynku 1. Rok budowy – 1980 2. Powierzchni całkowita budynku – 1 790,43 m2 3. Kubatura budynku – 12 192,85 m3 temperatura obliczeniowa instalacji centralnego ogrzewania - 88/55 C0 b) Obiekt Sportowy przy ul. Wiertniczej 26 A I. Warunki techniczne: 1. Obiekt zasilany jest z węzła cieplnego zlokalizowanego przy ul. Wiertniczej 26 A w Warszawie (hala sportowa). 2. Węzeł cieplny jest własnością zamawiającego. 3. Układ pomiarowo – rozliczeniowy mierzący całkowite ciepło dostarczane do węzła nie jest własnością Zamawiającego. 4. Miejsce zainstalowania układu pomiarowo-rozliczeniowego: makieta węzła cieplnego. II. ZAMÓWIONA MOC CIEPLNA 1. Grupa taryfowa – A3/B1/C3 2. Planowane zużycie energii cieplnej - 10 000 GJ 3. Moc cieplna na potrzeby ogrzewania - 0,0320 MW 4. Moc cieplna na inne cele - 0,1008 MW 5. Moc cieplna na potrzeby ciepła technologicznego - 0,1653 MW 6. Moc cieplna na potrzeby ciepłej wody: c) Maksymalna - 0,4201 MW d) Średnia - 0,2100 MW 7. Zamówiona łączna moc cieplna - 0,5081 MW 8. Natężenie przepływu nośnika ciepła - 7,4 m3/h III. Charakterystyka budynku 1. Rok budowy – 2011 2. Powierzchni całkowita budynku – 7 942 m2 3. Kubatura budynku – 45 980,00 m3 temperatura obliczeniowa instalacji centralnego ogrzewania - 88/55 C0 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa w/w |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-02-27 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2024-03-01 do 2026-02-28 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Veolia Energia Warszawa S.A. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP: PL 5250005656 |
| 4.3.3.) | Ulica | Batorego 2 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Warszawa |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 02-566 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 3039566,53 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 162126-2024 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-03-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 2 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Strony zgodnie postanowiły zmienić łączącą ich umowę w następujący sposób: |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Termin realizacji umowy ustala się na czas określony: od dnia zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 01.03.2024 r. do dnia 31.03.2026r. lub do wyczerpania środków określonych w § 3 ust. 2 niniejszej Umowy, przy czym Zamawiający dopuszcza możliwość przedłużenia terminu realizacji Umowy, jednak nie dłużej niż do dnia 30 kwietnia 2026 r. |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 2540697,91 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.