Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

świadczenie usług psychoterapeuty

Zamawiający SPZOZ Centrum Leczenia Dzieci i Młodziezy w Zaborze (Zabór, Lubuskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „świadczenie usług psychoterapeuty”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: SPZOZ Centrum Leczenia Dzieci i Młodziezy w ZaborzeZabór, Lubuskieopublikowano 22 stycznia 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 199 350 zł
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcę

    18 stycznia 2022

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wykonanie umowyBieżące

    22 stycznia 2024

    1 wykonawca

Kluczowe informacje o wykonaniu umowy

Podsumowanie
  • 1

    ZakresWybrano ofertę firmy Magdalena Hołownia (Głogów).

  • 2

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia wynosi 201 600,00 zł.

  • 3

    ZakresZamówienie jest częściowo finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail