Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Sukcesywna dostawa PELLETU do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej Nr 1 „Dom Dziecka” w Bąkowie

Zamawiający Powiat Świecki - Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Nr 1 "Dom Dziecka" w Bąkowie (Bąkowo, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywna dostawa PELLETU do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej Nr 1 „Dom Dziecka” w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 246 951 zł
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiat Świecki - Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Nr 1 "Dom Dziecka" w Bąkowie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000238397

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

brak

1.4.2.)Miejscowość

Bąkowo

1.4.3.)Kod pocztowy

86-160

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL618 - Świecki

1.4.7.)Numer telefonu

523326009

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@bakowo.csw.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://dd-bakowo1.rbip.mojregion.info/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-db331699-919b-11ed-b4ea-f64d350121d2

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00050828

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-01-19

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00023714

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Sukcesywna dostawa PELLETU do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej Nr 1 „Dom Dziecka” w Bąkowie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest „Sukcesywna dostawa PELLETU do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej Nr 1 „Dom Dziecka” w Bąkowie”. Zamawiający szacuje ilość pelletu na 140 ton.
4.2. Podane w niniejszej SWZ ilości pelletu są szacunkowe i mogą ulec zmianie w trakcie realizacji zamówienia. Dostawy będą odbywać się sukcesywnie, w miarę potrzeb, zgodnie z zamówieniami cząstkowymi Zamawiającego stosownie do jego bieżących potrzeb w 2023 roku. Maksymalna wielkość jednej dostawy nie może przekroczyć 10 ton, z uwagi na warunki magazynowe Zamawiającego. Zamówienia będą składane przez Zamawiającego w formie telefonicznej lub mailowej. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia opału najpóźniej w terminie 3 dni roboczych od każdorazowego zgłoszenia przez Zamawiającego. Dostawy będą następowały w dni powszednie w godz. od 8:00 do 14:00. Średnica granulatu – 6 mm.
4.3. Pellet winien spełniać wymogi zgodne z certyfikatem DIN plus lub wyższym, czyli nw. parametry:
- surowiec: drewno z drzew iglastych lub liściastych lub stanowiący mieszankę drzew iglastych i liściastych, bez domieszki innych substancji jak np. kleje, lepiszcze czy utwardzacze, max. zawartość popiołu do 0,7%, wartość opałowa min. 18 MJ/kg [5,0kWh/kg], gęstość min. 600kg/m3, wilgotność do 10%,
- zgodność z normą EN 14961-2. Wykonawca dostarczy pellet drzewny w workach po 15 kg.

3.9.)Główny kod CPV

09111400-4 - Paliwa drzewne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-02-06

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2023-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Zakład Usługowo-Handlowy Urszula Wasilewska

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8761034100

4.3.3.)Ulica

Łyskowskiego 47

4.3.4.)Miejscowość

Grudziądz

4.3.5.)Kod pocztowy

86-300

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

256405,80 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00103485/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-12-21

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

256377,51 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09111400-4Paliwa drzewne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
246 951 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
149 500 zł359 975 zł
Rozstęp międzykwartylowy
210 475 zł
Źródło próbki
CPV 09111400· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
149 500 zł
Mediana
246 951 zł
Górny kwartyl
359 975 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Świecki - Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Nr 1 "Dom Dziecka" w Bąkowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bąkowo.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09111400-4 (Paliwa drzewne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.