Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
223 036 zł
Umowa zawarta
22 grudnia 2023
Okres realizacji
36 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kontynuacja wdrożenia modułów Xpertis

Zamawiający Akademia Pedagogiki Specjalnej (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Kontynuacja wdrożenia modułów Xpertis”, wybierając ofertę wykonawcy Asseco Business Solutions SA. Wartość umowy: 223 036 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Akademia Pedagogiki SpecjalnejWarszawa, Mazowieckieopublikowano 17 stycznia 2024
Wartość umowy
223 036 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 stycznia 2024

    1 oferta1 wykonawca
  2. Zmiana umowy

    25 lipca 2024

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Asseco Business Solutions SA (Lublin), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 223 036,00 zł (umowę zawarto 22 grudnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 36 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Akademia Pedagogiki Specjalnej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001488

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Szczęśliwicka 40

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-353

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

aps@aps.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.aps.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-65a47031-9e58-11ee-948d-82b0c04ef850

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kontynuacja wdrożenia modułów Xpertis

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-65a47031-9e58-11ee-948d-82b0c04ef850

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00042902

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-01-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

usługi mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn związanych z ochrona praw wyłącznych wynikających z odrębnych przepisów

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DA.26.05.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

223036,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

kontynuacja wdrożenia modułów oprogramowania Xpertis

4.5.3.)Główny kod CPV

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

223036,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

223036,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

223036,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Asseco Business Solutions SA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5222612717

7.3.3)Ulica

Konrada Wallenroda 4c

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-607

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

223036,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

36 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72263000-6Usługi wdrażania oprogramowania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
487 650 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
405 396 zł1 515 359 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 109 962 zł
Źródło próbki
CPV 72263000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
405 396 zł
Mediana
487 650 zł
Górny kwartyl
1 515 359 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.