Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów : skratek, zawartości piaskownika oraz ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych.

Zamawiający Zakład Wodociągów i Usług Komunalnych w Lublińcu (Lubliniec, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów : skratek, zawartości piaskownika oraz…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 133 250 zł
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wykonanie umowyBieżące

    16 stycznia 2024

    1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    21 stycznia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I USŁUG KOMUNALNYCH W LUBLIŃCU

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 150144837

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Spokojna 2

1.4.2.)Miejscowość

Lubliniec

1.4.3.)Kod pocztowy

42-700

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL228 - Bytomski

1.4.7.)Numer telefonu

34 351 40 24

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

kontakt@zwiuk.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zwiuk.eu

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-20b02b2b-1eba-11ed-b950-8227d40187e8

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00042275

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-01-16

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/S 161-459009

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów : skratek, zawartości piaskownika oraz ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów z oczyszczalni ścieków.

3.9.)Główny kod CPV

90000000-7 - Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

90513800-4 - Usługi obróbki osadów

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-10

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2023-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ZIEMIA POLSKA Sp. z o.o.

4.3.1.1.)Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

PRO-LAS Sp. z o.o. Sp. k.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1181965404

4.3.3.)Ulica

ul. Gottlieba Daimlera 1

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-460

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1711800 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/S 199-565854

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

902211,92 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90000000-7Usługi odbioru ścieków, usuwania od…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 133 250 zł
Próbka: 36 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
508 728 zł3 114 832 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 606 104 zł
Źródło próbki
CPV 90000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
508 728 zł
Mediana
1 133 250 zł
Górny kwartyl
3 114 832 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Wodociągów i Usług Komunalnych w Lublińcu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubliniec.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90000000-7 (Usługi odbioru ścieków. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.