Dwukrotne wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego przejść dla pieszych w przewidywanej ilości łącznej 54 392,00 m2 w 2023 r. na drogach wojewódzkich województwa świętokrzyskiego
Zamawiający Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich (Kielce, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dwukrotne wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego przejść dla pieszych w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 636 330 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2235, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Kielcach |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 291009337 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Jagiellońska 72 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Kielce |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 25-602 |
| 1.4.4.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL721 - Kielecki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia.publiczne@szdw.kielce.com.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.szdw.kielce.com.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-f9b094b3-10b8-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00041592 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-01-16 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Nie |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dwukrotne wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego przejść dla pieszych w przewidywanej ilości łącznej 54 392,00 m2 w 2023 r. na drogach wojewódzkich województwa świętokrzyskiego |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Dwukrotne wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego przejść dla pieszych na drogach wojewódzkich województwa świętokrzyskiego | w zakresie Zadanie nr 1 – Wykonanie oznakowania poziomego na terenie RDW Zgórsko w przewidywanej łącznej ilości 24 120 m 2. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają Szczegółowe Specyfikacje Techniczne (SST), stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ oraz wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45233221-4 - Malowanie nawierzchi |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Dwukrotne wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego przejść dla pieszych na drogach wojewódzkich województwa świętokrzyskiego | w zakresie Zadanie nr 2 – Wykonanie oznakowania poziomego na terenie RDW Staszowie w przewidywanej łącznej ilości 30 272 m 2. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają Szczegółowe Specyfikacje Techniczne (SST), stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ oraz wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45233221-4 - Malowanie nawierzchi |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2023-08-16 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2023-08-16 do 2023-12-15 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Przedsiębiorstwo "DUBR" Sp. z o. o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6570695812 |
| 4.3.3.) | Ulica | Łódzka 247D |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kielce |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 25-655 |
| 4.3.6.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 245944,40 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00359738/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2023-12-13 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 222027,74 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
Termin odbioru końcowe 19.12.2023 r.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).