Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
345 601 zł
Umowa zawarta
22 grudnia 2023
Okres realizacji
36 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup licencji oprogramowania Xpertis ERP

Zamawiający Akademia Pedagogiki Specjalnej (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup licencji oprogramowania Xpertis ERP”, wybierając ofertę wykonawcy Asseco Business Solutions SA. Wartość umowy: 345 601 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Akademia Pedagogiki SpecjalnejWarszawa, Mazowieckieopublikowano 16 stycznia 2024
Wartość umowy
345 601 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    16 stycznia 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Asseco Business Solutions SA (Lublin), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 345 600,94 zł (umowę zawarto 22 grudnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 36 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail