Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

„Sukcesywne dostawy mieszanki betonowej i piasku stabilizowanego cementem do realizacji robót drogowych”

Zamawiający Powiat Piaseczyński - Starostwo Powiatowe w Piasecznie (Piaseczno, Mazowieckie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Sukcesywne dostawy mieszanki betonowej i piasku stabilizowanego cementem do realizacji…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

8 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiat Piaseczyński - Starostwo Powiatowe w Piasecznie

1.2.)Oddział zamawiającego

Starostwo Powiatowe w Piasecznie

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013270979

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Chyliczkowska 14

1.4.2.)Miejscowość

Piaseczno

1.4.3.)Kod pocztowy

05-500

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.4.7.)Numer telefonu

22 756 62 54 wew. 131

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@piaseczno.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.piaseczno.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a5af02cd-d9c8-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.3.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00035829

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2024-01-15

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00174286

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Sukcesywne dostawy mieszanki betonowej i piasku stabilizowanego cementem do realizacji robót drogowych”

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mieszanki betonowej i piasku stabilizowanego cementem do realizacji robót drogowych. Zamówienie składa się z 2 części

• Część 2: 1) Piasek stabilizowany cementem, 100 kg cementu/m3 – 740 m3 2) Piasek stabilizowany cementem, 150 kg cementu/m3 – 140 m3 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ.

3.8.)Główny kod CPV

44114100-3 - Gotowa mieszanka betonu

3.9.)Dodatkowy kod CPV

44111200-3 - Cement

14211100-4 - Piasek naturalny

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2023-05-17

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

do 2023-12-15

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PRODBET Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 123-09-36-622

4.3.3.)Ulica

Mirkowska 43B,

4.3.4.)Miejscowość

Konstancin-Jeziorna

4.3.5.)Kod pocztowy

05-520

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

180318,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2023/BZP 00219826/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2023-12-15

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

Zmiana umowy została dokonana w związku z występowaniem niesprzyjających warunków pogodowych oraz zawieszeniem wykonywania robót drogowych własnym potencjałem

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Na podstawie aneksu nr IRD/507/LW/2023/1 wydłużono termin realizacji umowy do dnia 28.12.2023 r.

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

0

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Dotyczy cz. 2

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44114100-3Gotowa mieszanka betonu
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Piaseczyński - Starostwo Powiatowe w Piasecznie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Piaseczno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44114100-3 (Gotowa mieszanka betonu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.