Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej w Otmicach przy osiedlu w rejonie ul. Nałkowskiej

Zamawiający Gmina Izbicko (Izbicko, Opolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej w Otmicach przy osiedlu w rejonie…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina IzbickoIzbicko, Opolskie (powiat Strzelecki →)opublikowano 11 stycznia 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA IZBICKO

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 531413219

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Powstańców Śląskich 12

1.4.2.)Miejscowość

Izbicko

1.4.3.)Kod pocztowy

47-180

1.4.4.)Województwo

opolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.4.7.)Numer telefonu

774617221

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@izbicko.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.izbicko.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a0c4c703-47e4-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00027475

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-01-11

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00375886

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej w Otmicach przy osiedlu w rejonie ul. Nałkowskiej

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej w Otmicach przy osiedlu w rejonie ul. Nałkowskiej.
Zakres planowanego przedsięwzięcia pod nazwą „Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej
w Otmicach przy osiedlu w rejonie ul. Nałkowskiej”, polega na wykonaniu sieci wodociągowej rozdzielczej oraz grawitacyjnej kanalizacji sanitarnej rozdzielczej w obszarze planowanej zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego zabudowy mieszkaniowej w rejonie ulicy Nałkowskiej na terenie miejscowości Otmice.
Jednostka ewidencyjna 161101_2 Izbicko
obręb ewidencyjny 0061 Otmice
działki nr: 554/20, 555/2;

Całkowity zakres rzeczowy branży sanitarnej obejmuje wykonanie:
• w zakresie budowy sieci wodociągowej:
- rurociąg sieciowy rozdzielczy z rur Ø110x6,6mm PE100 SDR17 PN10 - 307,0 m
- rurociąg podłączenia hydrantów z rur Ø90x5,4mm PE100 SDR17 PN10 - 6,0 m
- zasuwa klinowa kołnierzowa DN100 typu E wraz z obudową i skrzynką uliczną - 3 kpl.
- hydrant nadziemny DN80 z zasuwą odcinającą - 3 kpl.
• w zakresie budowy sieci kanalizacji sanitarnej:
- kanały grawitacyjne sieciowe z rur Ø200mm PVC-U - 208,5 m - studnie kanalizacyjne rewizyjne Ø1000mm betonowe - 9 szt.

Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 10 do SWZ (specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, dokumentacja projektowa, przedmiar).

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-11

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2023-12-15

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Technika Instalacyjna Artur Błaszczyk

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9691427704

4.3.3.)Ulica

Polna 29 d

4.3.4.)Miejscowość

Przyszowice

4.3.5.)Kod pocztowy

44-178

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

378409,50 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00452999/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-12-15

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

378409,50 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Izbicko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Izbicko.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.