Sukcesywna dostawa paliwa
Zamawiający Regionalny Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych "rypin" Sp. z o.o. (Puszcza Miejska, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywna dostawa paliwa”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 396 951 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=567, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | REGIONALNY ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW KOMUNALNYCH "RYPIN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 340327551 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | 24 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Puszcza Miejska |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 87-500 |
| 1.4.4.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL616 - Grudziądzki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@rzuok.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.bip.rzuok.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego) |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-16d9221e-7a04-11ed-b4ea-f64d350121d2 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00022503 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-01-09 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00489614 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Sukcesywna dostawa paliwa |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1) Dostawy do zbiornika zlokalizowanego na terenie bazy Regionalnego Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych Rypin sp. z o.o. Puszcza Miejska 24, 87-500 Rypin oleju napędowego EKODIESEL w ilości około 30 000 litrów (pojemność zbiornika wynosi 2.500 litrów). Dostawy będą odbywały się w miarę zapotrzebowania Zamawiającego. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o konieczności dostawy z 2- dniowym wyprzedzeniem. Zamówione paliwo musi spełniać parametry jakościowe zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2015, poz. 1680), oraz zgodne z Polską Normą (PN) o parametrach nie gorszych niż według Polskiej Normy PN-EN 590+A1:2017-06 dla oleju napędowego. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 09100000-0 - Paliwa |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1) Tankowanie bezgotówkowe oleju napędowego EKODIESEL, na stacji paliw zlokalizowanej w odległości nie większej niż 15 km od siedziby Regionalnego Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych Rypin sp. z o.o. Puszcza Miejska 24, 87-500 Rypin w ilości około: 50 000 litrów. Tankowanie będzie odbywało się w miarę zapotrzebowania Zamawiającego. Zamówione paliwo musi spełniać parametry zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2015, poz. 1680), oraz zgodne z Polską Normą (PN) o parametrach nie gorszych niż według Polskiej Normy PN-EN 590+A1:2017-06 dla oleju napędowego. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 09100000-0 - Paliwa |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2023-01-02 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 12 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | MAG-TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8921465979 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Dojazdowa 9 B |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Rypin |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 87-500 |
| 4.3.6.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 213516 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00020127/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2023-12-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 181250 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.