Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Zamawiający na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 8 w związku z art. 224 ust. 6 ustawy Pzp odrzuca ofertę nr 2 złożoną przez Wykonawcę Agencja Ochrony Osób i Mienia „Egida” M.K.J. Rostkowscy Spółka Jawna. W związku z tym, że cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty, Zamawiający unieważnia postępowanie

Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usługi dozoru i ochrony mienia w obiektach Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Dworze Mazowieckim

Zamawiający Nowodworski Ośrodek Sportu i Rekreacji (Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Świadczenie usługi dozoru i ochrony mienia w obiektach Nowodworskiego Ośrodka Sportu i…”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 581 845 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Zamawiający na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 8 w związku z art. 224 ust. 6 ustawy Pzp odrzuca ofertę nr 2 złożoną przez Wykonawcę Agencja Ochrony Osób i Mienia „Egida” M.K.J. Rostkowscy Spółka Jawna. W związku z tym, że cena oferty najkorzystniejszej… Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Nowodworski Ośrodek Sportu i Rekreacji

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 010748423

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

sportowa 66

1.5.2.)Miejscowość

Nowy Dwór Mazowiecki

1.5.3.)Kod pocztowy

05-100

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

nosir@nowydwormaz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://nosir.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-82e3dce0-82fa-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usługi dozoru i ochrony mienia w obiektach Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Dworze Mazowieckim

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-82e3dce0-82fa-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00018933

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-01-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00203442/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 ochrona obiektów NOSIR

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00509989

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

NOSiR.271.2.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dozoru i ochrony mienia (zwanej dalej usługą) w obiektach Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (NOSIR) w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Sportowa 66. Usługa będzie realizowana w obiektach:
- hala sportowa (Sportowa 66) wraz zapleczem,
- pływalnia miejska z zapleczem,
- budynek trybun i stadion miejski,
- boiska sportowe i place szkoleniowe w kompleksie Sportowa 66,
- pozostały teren NOSIR ograniczony płotem zewnętrznym w kompleksie Sportowa 66

4.5.3.)Główny kod CPV

79710000-4 - Usługi ochroniarskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 8 w związku z art. 224 ust. 6 ustawy Pzp odrzuca ofertę nr 2 złożoną przez Wykonawcę Agencja Ochrony Osób i Mienia „Egida” M.K.J. Rostkowscy Spółka Jawna.

W związku z tym, że cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty, Zamawiający unieważnia postępowanie.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79710000-4Usługi ochroniarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
581 845 zł
Próbka: 208 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
292 117 zł1 485 723 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 193 606 zł
Źródło próbki
CPV 79710000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
292 117 zł
Mediana
581 845 zł
Górny kwartyl
1 485 723 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Nowodworski Ośrodek Sportu i Rekreacji prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowy Dwór Mazowiecki.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79710000-4 (Usługi ochroniarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.