Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
244 194 zł
Umowa zawarta
27 grudnia 2023
Okres realizacji
do 20 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena70%Jadłospis zgodny z zasadami zdrowego żywienia15%Doświadczenie personelu15%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa przygotowania i wydawania gorących posiłków dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 10 w Jastrzębiu-Zdroju

Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 10 Im.m.skłodowskiej-curie (Jastrzębie-Zdrój, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa przygotowania i wydawania gorących posiłków dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 10 w…”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Gastronomiczna Beata Osyra. Wartość umowy: 244 194 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
244 194 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Gastronomiczna Beata Osyra (Jastrzębie-Zdrój), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 244 193,62 zł (umowę zawarto 27 grudnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 20 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM.M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000728658

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Zielona 2a

1.5.2.)Miejscowość

Jastrzębie-Zdrój

1.5.3.)Kod pocztowy

44-335

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL227 - Rybnicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

poczta@sp10.jastrzebie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sp10.jastrzebie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ed1a49b7-8ee2-11ee-9fb5-3edbb70f45bd

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa przygotowania i wydawania gorących posiłków dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 10 w Jastrzębiu-Zdroju

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ed1a49b7-8ee2-11ee-9fb5-3edbb70f45bd

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00011174

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-01-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00525185

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SP10/ZP/3/2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

387111,11 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na przygotowaniu na terenie placówki i wydaniu gorącego posiłku w postaci dwudaniowego obiadu uprawnionym uczniom Zamawiającego. Wykonawca będzie wydawał przygotowane posiłki uczniom Zamawiającego raz dziennie w godz. 11:30-14:00.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

244193,62 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

244193,62 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

244193,62 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Gastronomiczna Beata Osyra

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6331449843

7.3.3)Ulica

Zielona 2a

7.3.4)Miejscowość

Jastrzębie-Zdrój

7.3.5)Kod pocztowy

44-335

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

244193,62 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-12-20

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Termin wykonania zamówienia: od dnia rozpoczęcia wydawania posiłków, nie wcześniej niż od 2 stycznia 2024 r. W terminie do 2 dni od dnia zawarcia umowy Zamawiający przekaże Wykonawcy pomieszczenia protokołem przejęcia, a następnie Wykonawca w terminie do 3 dni dostosuje pomieszczenia do potrzeb realizacji przedmiotu zamówienia i rozpocznie świadczenie usługi oraz przekaże propozycję jadłospisu – zgodnie z warunkami wskazanymi w OPZ. Przedmiot zamówienia realizowany będzie do dnia 20 grudnia 2024 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55321000-6Usługi przygotowywania posiłków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
359 197 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
198 642 zł661 561 zł
Rozstęp międzykwartylowy
462 920 zł
Źródło próbki
CPV 55321000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
198 642 zł
Mediana
359 197 zł
Górny kwartyl
661 561 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa nr 10 Im.m.skłodowskiej-curie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jastrzębie-Zdrój.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 244 194 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55321000-6 (Usługi przygotowywania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma Gastronomiczna Beata Osyra (Jastrzębie-Zdrój). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.