Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy

Rozwój bazy sportowej COS uzupełnienie infrastruktury i wyposażenia COS-OPO Duszniki-Zdrój - dostawa 2 szt. quadów z oprzyrządowaniem oraz skutera śnieżnego lekkiego

Umowa wykonana 4 grudnia 2023

Wypłacono 109 000 zł.

Źródłowe ogłoszenie o wykonaniu umowy z 4 stycznia 2024

Data publikacji
opublikowano 4 stycznia 2024

Status

Sprawozdanie z wykonania zawartej umowy. Nabór ofert w tym postępowaniu zakończył się wcześniej.

Zapis w Moich przetargach, bez maili.

Najważniejsze

Wartość zamówienia
nie podano w ogłoszeniu
Tryb
tryb podstawowy · bez negocjacji
Konkurencja
średnio 3 oferty w pojazdach i taborze w dolnośląskim · w 47% przetargów tylko jedna oferta (956 przetargów z 2 lat)
Realizacja
2023-12-04

Przebieg postępowania

  1. 31.10

    Publikacja

  2. 8.11, 11:00

    Składanie ofert

  3. 5.12

    Wynik

  4. 4.01

    Wykonanie umowy

Podobne przetargi na maila

Nowe postępowania z tej branży w tym województwie i zmiany w nich, w dni robocze o 7:00. Bez rejestracji i hasła, rezygnacja jednym kliknięciem.

  • Pojazdy i tabor
  • woj. Dolnośląskie

Wykonanie umowy

2024/BZP 00011072 · z 4 stycznia 2024 · oryginał w BZP ↗

1

Zamawiający

1.1Nazwa zamawiającego

Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Dusznikach-Zdroju

1.3Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 142733356

1.4Adres zamawiającego
1.4.1Ulica

Olimpijska 4

1.4.2Miejscowość

Duszniki-Zdrój

1.4.3Kod pocztowy

57-340

1.4.4Województwo

dolnośląskie

1.4.5Kraj

Polska

1.4.6Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.4.7Numer telefonu

74 646 09 00

1.4.9Adres poczty elektronicznej

zamowienia.duszniki@cos.pl

1.4.10Adres strony internetowej zamawiającego

www.cos.pl

1.5Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

2

Informacje podstawowe

2.1Identyfikator postępowania

ocds-148610-de3928f9-7749-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.2Numer ogłoszenia

2024/BZP 00011072

2.3Wersja ogłoszenia

01

2.4Data ogłoszenia

2024-01-04

3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

3.1Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00470452

3.3Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7Nazwa zamówienia

Rozwój bazy sportowej COS
uzupełnienie infrastruktury i wyposażenia COS-OPO Duszniki-Zdrój
- dostawa 2 szt. quadów z oprzyrządowaniem oraz skutera śnieżnego lekkiego

3.8Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa 2 szt. quadów z oprzyrządowaniem

3.9Główny kod CPV

34113000-2 - Pojazdy z napędem na 4 koła

3.8Krótki opis przedmiotu zamówienia

dostawa skutera śnieżnego lekkiego

3.9Główny kod CPV

34421000-7 - Skutery silnikowe

4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

4.1Data zawarcia umowy

2023-11-29

4.2Okres realizacji zamówienia

do 2023-12-04

4.3Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

TEAM - Igor Pasierbski

4.3.2Krajowy Numer Identyfikacyjny

8992628963

4.3.4Miejscowość

Długołęka

4.3.6Województwo

dolnośląskie

4.3.7Kraj

Polska

4.4Wartość umowy

109000,00 PLN

4.5Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00532765/01

5

Przebieg realizacji umowy

5.1Czy umowa została wykonana

Tak

5.2Termin wykonania umowy

2023-12-04

5.3Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4Informacje o zmianach umowy
5.4.1Liczba zmian

0

5.5Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

109000,00 PLN

5.6Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

6

Informacje dodatkowe

DOTYCZY CZ 1
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia: do 2023-12-04
4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): TEAM - Igor Pasierbski
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992628963
4.3.3.) Ulica: ul. Wrocławska 56
4.3.4.) Miejscowość: Długołęka
4.3.5.) Kod pocztowy: 55-095
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 270 000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00532765/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2023-12-04
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 270 000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy

Analiza rynku

Typowa wartość takich zamówień, podobne postępowania, historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Widzisz błąd w danych? Zgłoś go · Rejestr poprawek · Dane dotyczą Ciebie? Jak przetwarzamy dane · Zgłoś sprostowanie, sprzeciw lub żądanie usunięcia

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Dusznikach-Zdroju prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Duszniki-Zdrój.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34113000-2 (Pojazdy z napędem na 4 koła). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
BZP