Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
942 464 zł
Umowa zawarta
21 grudnia 2023
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 942 464 zł – 1 610 321 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa ul. Wzgórze w Knurowie w zakresie parametrów użytkowych w ramach zadania pn.: Wykonanie dróg z płyt ażurowo- betonowych

Zamawiający Gmina Knurów (Knurów, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa ul. Wzgórze w Knurowie w zakresie parametrów użytkowych w ramach zadania pn.:…”, wybierając ofertę wykonawcy LECHBUDEX FIRMA INŻYNIERYJNO-BUDOWLANA LECH PASTUSZKA. Wartość umowy: 942 464 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina KnurówKnurów, Śląskie (powiat Gliwicki →)opublikowano 4 stycznia 2024
Wartość umowy
942 464 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 listopada 2023

    Termin ofert: 5 grudnia 2023 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 stycznia 2024

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy LECHBUDEX FIRMA INŻYNIERYJNO-BUDOWLANA LECH PASTUSZKA (Przegędza), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 942 463,50 zł (umowę zawarto 21 grudnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 942 463,50 zł do 1 610 320,67 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail