Remont drogi powiatowej nr 1691 K Skawica - Warty - Juszczyn w Skawicy oraz remont drogi powiatowej nr 1690 K Maków - Grzechynia - Zawoja w Zawoi (os. Gołynia)
Zamawiający Powiat Suski (Sucha Beskidzka, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont drogi powiatowej nr 1691 K Skawica - Warty - Juszczyn w Skawicy oraz remont drogi…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 549 477 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=7273, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,9 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Powiat Suski |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 072181675 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Kościelna 5 b |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Sucha Beskidzka |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 34-200 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL219 - Nowotarski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 338757800 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia.publiczne@powiatsuski.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.powiatsuski.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-5f4b64f0-4e2f-11ee-a60c-9ec5599dddc1 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2023/BZP 00577553 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2023-12-29 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00389463 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Remont drogi powiatowej nr 1691 K Skawica - Warty - Juszczyn w Skawicy oraz remont drogi powiatowej nr 1690 K Maków - Grzechynia - Zawoja w Zawoi (os. Gołynia) |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Cześć nr 1: Remont drogi powiatowej nr 1691 K Skawica - Warty - Juszczyn na odcinku od km 0+175m do km 0+577m w Skawicy |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2023-10-12 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 2 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Firma Usługowo Handlowa KOMBUD Kowalczyk Franciszek |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP 735-108-98-97 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Łętownia 378 |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 34-242 |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 518753,79 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00444687/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2023-11-29 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 518753,79 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.