Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
974 843 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    518 754 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    456 089 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja i rękojmia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont drogi powiatowej nr 1691 K Skawica - Warty - Juszczyn w Skawicy oraz remont drogi powiatowej nr 1690 K Maków - Grzechynia - Zawoja w Zawoi (os. Gołynia)

Zamawiający Powiat Suski (Sucha Beskidzka, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont drogi powiatowej nr 1691 K Skawica - Warty - Juszczyn w Skawicy oraz remont drogi…”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Usługowo Handlowa KOMBUD Kowalczyk Franciszek. Łączna wartość umów: 974 843 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Powiat SuskiSucha Beskidzka, Małopolskie (powiat Suski →)opublikowano 16 października 2023
Łączna wartość umów
974 843 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Firma Usługowo Handlowa KOMBUD Kowalczyk Franciszek za łącznie 974 843,20 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Suski

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 072181675

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kościelna 5 b

1.5.2.)Miejscowość

Sucha Beskidzka

1.5.3.)Kod pocztowy

34-200

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL219 - Nowotarski

1.5.7.)Numer telefonu

338757800

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@powiatsuski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiatsuski.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5f4b64f0-4e2f-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont drogi powiatowej nr 1691 K Skawica - Warty - Juszczyn w Skawicy oraz remont drogi powiatowej nr 1690 K Maków - Grzechynia - Zawoja w Zawoi (os. Gołynia)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5f4b64f0-4e2f-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00444687

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-10-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00057458/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.12 Remont drogi powiatowej nr 1691 K Skawica - Warty - Juszczyn w Skawicy oraz remont drogi powiatowej nr 1690 K Maków - Grzechynia - Zawoja w Zawoi (os. Gołynia)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00389463

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WZ.272.19.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

838366,71 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć nr 1: Remont drogi powiatowej nr 1691 K Skawica - Warty - Juszczyn na odcinku od km 0+175m do km 0+577m w Skawicy
2.3 Projektowane postanowienia umowy zawarte są w Załączniku Nr 3 do SWZ.
2.4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki: przedmiary robót- Załącznik nr 5.1-5.2 do SWZ, specyfikacja techniczna - Załącznik nr 6.1-6.2 do SWZ, dokumentacja techniczna- Załącznik nr 7.1-7.2 do SWZ.
2.5 Przedmiary robót w/w prac stanowią Załącznik do niniejszej specyfikacji nr 5.1- część nr 1, Załącznik Nr 5.2- część nr 2. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowi załącznik do niniejszej specyfikacji nr 6.1 dla Części nr 1, Załącznik nr 6.2 – część nr 2. Dokumentacja techniczna stanowi załącznik do niniejszej specyfikacji nr 7.1- część nr 1, Załącznik Nr 7.2- część nr 2.
pozostałe informacje w SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.)Wartość części

432176,34 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2: Remont drogi powiatowej nr 1690 K Maków - Grzechynia - Zawoja na odcinku od km 8+890m do km 8+920m i od km 8+962m do km 9+295m w Zawoi (os. Gołynia)
2.3 Projektowane postanowienia umowy zawarte są w Załączniku Nr 3 do SWZ.
2.4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki: przedmiary robót- Załącznik nr 5.1-5.2 do SWZ, specyfikacja techniczna - Załącznik nr 6.1-6.2 do SWZ, dokumentacja techniczna- Załącznik nr 7.1-7.2 do SWZ.
2.5 Przedmiary robót w/w prac stanowią Załącznik do niniejszej specyfikacji nr 5.1- część nr 1, Załącznik Nr 5.2- część nr 2. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowi załącznik do niniejszej specyfikacji nr 6.1 dla Części nr 1, Załącznik nr 6.2 – część nr 2. Dokumentacja techniczna stanowi załącznik do niniejszej specyfikacji nr 7.1- część nr 1, Załącznik Nr 7.2- część nr 2.
pozostałe informacje w SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.)Wartość części

406190,37 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

518753,79 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

930019,97 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

518753,79 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Usługowo Handlowa KOMBUD Kowalczyk Franciszek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 735-108-98-97

7.3.4)Miejscowość

Łętownia 378

7.3.5)Kod pocztowy

34-242

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

518753,79 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

456089,41 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

456089,41 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

456089,41 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Usługowo Handlowa KOMBUD Kowalczyk Franciszek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 735-108-98-97

7.3.4)Miejscowość

Łętownia 378

7.3.5)Kod pocztowy

34-242

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

456089,41 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
549 477 zł
Próbka: 84 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
305 535 zł1 739 058 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 433 523 zł
Źródło próbki
CPV 45233142· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
305 535 zł
Mediana
549 477 zł
Górny kwartyl
1 739 058 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Suski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sucha Beskidzka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 974 843 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233142-6 (Roboty w zakresie naprawy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma Usługowo Handlowa KOMBUD Kowalczyk Franciszek (Łętownia 378). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.