Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

DZP.26.85.2023 Wykonanie robót rozbiórkowych wraz z robotami towarzyszącymi w podziale na 5 części

Zamawiający Zarząd Lokali Miejskich (Łódź, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „DZP.26.85.2023 Wykonanie robót rozbiórkowych wraz z robotami towarzyszącymi w podziale na…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zarząd Lokali MiejskichŁódź, Łódzkieopublikowano 21 grudnia 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Lokali Miejskich

1.2.)Oddział zamawiającego

ZLM

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 363752546

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

al. Kościuszki 47

1.4.2.)Miejscowość

Łódź

1.4.3.)Kod pocztowy

90-514

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zlm@zlm.lodz.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zlm.lodz.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-08a226ab-facc-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00566208

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-12-21

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00232537

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

DZP.26.85.2023 Wykonanie robót rozbiórkowych wraz z robotami towarzyszącymi w podziale na 5 części

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2: ul. Próchnika 7
Opracowanie projektu rozbiórki wraz z wykonaniem rozbiórki w systemie „Zaprojektuj
i wykonaj robotę budowlaną” dla:
- budynku użytkowego (o numerze geodezyjnym 504 - garaż wybudowany wzdłuż zachodniej granicy nieruchomości), o konstrukcji drewnianej, jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony o kubaturze 95,00 m3;
- sześciu budynków gospodarczych - komórki lokatorskie (o numerach geodezyjnych: 505, 511, 512, 514, 515, 516, wybudowanych wzdłuż zachodniej granicy nieruchomości), o konstrukcji murowano-drewnianej, jednokondygnacyjnych, niepodpiwniczonych o łącznej kubaturze 240,00 m3;
- budynku gospodarczego - komórki lokatorskie (o numerze geodezyjnym 510 wybudowane w północno-wschodnim narożniku nieruchomości), o konstrukcji murowanej, jednokondygnacyjnego, niepodpiwniczonego o kubaturze 80,00 m3 ,
usytuowanych przy ul. Próchnika 7 na działce nr 145/2, obręb S-1, KW LD1M/00087646/7), zgodnie Zarządzeniem nr 931/2023 z dnia 27.04.2023r. Prezydenta Miasta Łodzi.
Wykonanie operatu geodezyjnego po wykonanej rozbiórce ww. budynków i przedłożenie go do uzgodnienia w ŁOG celem odnotowania rozbiórki.
Prace projektowe i wykonawcze należy wykonać zgodnie z Programami funkcjonalno – użytkowym stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-07-04

4.2.)Okres realizacji zamówienia

130 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PPHU CENT ANDRZEJ SOŁOWSKI

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7261001427

4.3.4.)Miejscowość

Łódź

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

41800 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00325789/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-11-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

41800,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Aneks przedłużający termin wykonania przedmiotu umowy do dnia 01.12.2023 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 500 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 459 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 500 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Lokali Miejskich prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.