Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
399 750 zł
Umowa zawarta
14 grudnia 2023
Okres realizacji
do 30 grudnia 2023
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Naprawa systemu sterowania i automatyki wentylacji/klimatyzacji wraz z możliwością zdalnego doz wymiana dwóch uszkodzonych klimatyzatorów do sali wystaw czasowych Muzeum.

Zamawiający Muzeum Historyczne Miasta Krakowa (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Naprawa systemu sterowania i automatyki wentylacji/klimatyzacji wraz z możliwością…”, wybierając ofertę wykonawcy ISP KLIMA S.C. Wartość umowy: 399 750 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Muzeum Historyczne Miasta KrakowaKraków, Małopolskieopublikowano 20 grudnia 2023
Wartość umowy
399 750 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ISP KLIMA S.C. (Kraków), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 399 750,00 zł (umowę zawarto 14 grudnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 grudnia 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 382698540

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek Główny 35

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

31-011

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@muzeumkrakowa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.muzeumkrakowa.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Naprawa systemu sterowania i automatyki wentylacji/klimatyzacji wraz z możliwością zdalnego doz wymiana dwóch uszkodzonych klimatyzatorów do sali wystaw czasowych Muzeum.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6d025067-9814-11ee-9ee7-e2087ac16d09

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00562935

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-12-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00062602/15/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.15 Naprawa systemu sterowania i automatyki wentylacji/klimatyzacji wraz z możliwością zdalnego doz wymiana dwóch uszkodzonych klimatyzatorów do sali wystaw czasowych Muzeum

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00547064

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy pzp w zakresie ilościowym w wysokości do 100 % szacowanej wartości zamówienia dla przedmiotowego postępowania. Przedmiotowo zakres dotyczył będzie usług podobnych w stosunku do tych opisanych w przedmiotowym zamówienia i polegających w szczególności na kompleksowej konserwacji, serwisie oraz przeglądach i naprawach systemów, instalacji i urządzeń wskazanych w przedmiotowym zamówieniu w obiektach Muzeum Historycznego Miasta Krakowa.

3.1.2.)Identyfikator wcześniejszego postępowania

ocds-148610-3e5b126a-53a1-11ee-a60c-9ec5599dddc1

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP-271-35/23

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa:
1) w Oddziale Apteka pod Orłem – usunięcia awarii automatyki central jak również samych podzespołów , tj. uszkodzonych silników oraz przepustnic.
2) W Oddziale „ Fabryka Schindlera” - wymiana uszkodzonych klimatyzatorów w części wystawienniczej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do Zaproszenia (Opis Przedmiotu Zamówienia) a także w min. we wzorze stanowiącym załącznik nr 4 do Zaproszenia do negocjacji

4.5.3.)Główny kod CPV

50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50720000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania

50710000-5 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych i mechanicznych instalacji budynkowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

399750,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

399750,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

399750,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ISP KLIMA S.C.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6792915993

7.3.3)Ulica

ul. Ciepłownicza 24

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-574

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

399750,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-12-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50000000-5Usługi naprawcze i konserwacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
234 417 zł
Próbka: 48 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
105 525 zł1 011 711 zł
Rozstęp międzykwartylowy
906 186 zł
Źródło próbki
CPV 50000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
105 525 zł
Mediana
234 417 zł
Górny kwartyl
1 011 711 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Muzeum Historyczne Miasta Krakowa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 399 750 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50000000-5 (Usługi naprawcze i konserwacyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ISP KLIMA S.C. (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.