Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
239 925 zł
Umowa zawarta
15 grudnia 2023
Okres realizacji
36 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 239 925 zł – 396 949 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena90%Warunki ubezpieczenia10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowe ubezpieczenie mienia w Specjalistycznym Szpitalu im. E. Szczeklika w Tarnowie

Zamawiający Eib S.A. (Toruń, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowe ubezpieczenie mienia w Specjalistycznym Szpitalu im. E. Szczeklika w Tarnowie”, wybierając ofertę wykonawcy InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group. Wartość umowy: 239 925 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Eib S.A.Toruń, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 19 grudnia 2023
Wartość umowy
239 925 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 listopada 2023

    Termin ofert: 24 listopada 2023 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 grudnia 2023

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 239 924,51 zł (umowę zawarto 15 grudnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 239 924,51 zł do 396 949,30 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 36 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

EIB S.A.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 870270059

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jęczmienna 21

1.5.2.)Miejscowość

Toruń

1.5.3.)Kod pocztowy

87-100

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

aleksandra.konstanty@eib.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.eib.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://www.eib.com.pl/#Przetargi

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowe ubezpieczenie mienia w Specjalistycznym Szpitalu im. E. Szczeklika w Tarnowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c5d3fad9-6da1-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00562172

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-12-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00473443

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk

4.5.3.)Główny kod CPV

66515400-7 - Usługi ubezpieczenia od skutków żywiołów

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

66515000-3 - Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

239924,51 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

396949,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

239924,51 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 5260038806

7.3.3)Ulica

ul. Stanisława Noakowskiego 22

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-668

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

239924,51 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

36 miesiące

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Zamawiający: A) Pełna nazwa: Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie, B) Dokładny adres siedziby: ul. Szpitalna 13, 33-100 Tarnów, C) Telefon: 14 631 01 10, D) Poczta elektroniczna: Adresy poczty elektronicznej osób uprawnionych do komunikowania się z wykonawcami zostały wskazane w SWZ. Ogólny adres Zamawiającego: administracja@ssz.tar.pl, E) Dane rejestrowe: REGON 000313408, F) Adres strony internetowej: www.ssz.tar.pl, G) Kraj: Polska, H) Województwo: małopolskie, I) Kod NUTS: PL217 - Tarnowski, J) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej , K) Przedmiot działalności: Zdrowie.

Postępowanie prowadzone na podstawie art. 37 ust. 3 pkt 4) w zw. z art. 37 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2023 r., poz. 1605 ze zm.) - zwanej dalej ustawą PZP, przez EIB S.A., działającą na podstawie udzielonego przez Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie - Zamawiającego, pełnomocnictwa do wykonywania w jego imieniu, jako Zamawiającego, wszelkich czynności związanych z przygotowaniem i przeprowadzeniem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn. Kompleksowe ubezpieczenie mienia w Specjalistycznym Szpitalu im. E. Szczeklika w Tarnowie, o szacunkowej wartości nie przekraczającej progów unijnych, o których mowa w art. 3 ustawy PZP.

Umowy ubezpieczenia będą zawarte i wykonywane przy udziale i za pośrednictwem brokera ubezpieczeniowego EIB S.A. ul. Jęczmienna 21, 87 100 Toruń, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu Wydział VII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000050455. EIB S.A. działa jako broker ubezpieczeniowy na podstawie zezwolenia Ministra Finansów nr 502 z dnia 23 grudnia 1994 r., potwierdzonego decyzją Państwowego Urzędu Nadzoru Ubezpieczeń z dnia 23 czerwca 1997 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

66515400-7Usługi ubezpieczenia od skutków żyw…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
307 500 zł
Próbka: 18 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
232 125 zł703 578 zł
Rozstęp międzykwartylowy
471 453 zł
Źródło próbki
CPV 66515400· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
232 125 zł
Mediana
307 500 zł
Górny kwartyl
703 578 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Eib S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Toruń.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 239 925 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 66515400-7 (Usługi ubezpieczenia od skutków żywiołów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.