Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dobrowolny program grupowej opieki zdrowotnej dla pracowników Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów Spółka Akcyjna i spółek zależnych oraz członków ich rodzin

Zamawiający Eib S.A. (Toruń, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dobrowolny program grupowej opieki zdrowotnej dla pracowników Górnośląskiego…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Eib S.A.Toruń, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 28 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wykonanie umowyBieżące

    28 sierpnia 2026

    1 wykonawca
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

EIB S.A.

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 870270059

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Jęczmienna 21

1.4.2.)Miejscowość

Toruń

1.4.3.)Kod pocztowy

87-100

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

arkadiusz.wisniewski@eib.com.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.eib.com.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f61c6593-e8b5-4f34-9e41-3de4b6883fda

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00412381

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/S 21-66791

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Dobrowolny program grupowej opieki zdrowotnej dla pracowników Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów Spółka Akcyjna i spółek zależnych oraz członków ich rodzin

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest organizacja dobrowolnego programu grupowej opieki zdrowotnej dla pracowników Zamawiających oraz członków ich rodzin, zapewnienie realizacji oraz pokrycie kosztów świadczeń zdrowotnych gwarantowanych w ramach umowy dla jej uczestników.

3.9.)Główny kod CPV

66000000-0 - Usługi finansowe i ubezpieczeniowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-05

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Powszechny Zakład Ubezpieczeń Zdrowie S.A.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5272663852

4.3.3.)Ulica

Rondo Ignacego Daszyńskiego 4

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

00-843

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1680264,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/S 108-368625

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-01

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Przedłużający się czas prowadzonego postępowania na kolejną usługę organizacji opieki medycznej pracowników.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Okres realizacji umowy przedłużył się o 1 dodatkowy miesiąc i wynosi 13 miesięcy.

5.4.6.)Wartość zmiany

57376

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

742917 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

66000000-0Usługi finansowe i ubezpieczeniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →