Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
312 912 zł
Umowa zawarta
15 grudnia 2023
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego do kotłowni w Wojewódzkim Centrum Szpitalnym Kotliny Jeleniogórskiej

Zamawiający Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej (Jelenia Góra, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego do kotłowni w Wojewódzkim Centrum Szpitalnym…”, wybierając ofertę wykonawcy P.H.U. B.H.R. Muller U. Jarosz Sp. Jawna. Wartość umowy: 312 912 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
312 912 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 listopada 2023

    Termin ofert: 6 grudnia 2023 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 grudnia 2023

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy P.H.U. B.H.R. Muller U. Jarosz Sp. Jawna (Kowary), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 312 912,00 zł (umowę zawarto 15 grudnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail