Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
345 211 zł
Umowa zawarta
18 grudnia 2023
Okres realizacji
od 1 stycznia 2024 do 31 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Ochrona osób i mienia w Muzeum w Lewkowie Zespole Pałacowo-Parkowym wraz z obsługą systemów monitoringu i ochroną podczas imprez plenerowych

Zamawiający Muzeum w Lewkowie - Zespół Pałacowo-Parkowy (Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Ochrona osób i mienia w Muzeum w Lewkowie Zespole Pałacowo-Parkowym wraz z obsługą…”, wybierając ofertę wykonawcy Agencja Detektywistyczna i Ochrony Joker Sp. z o.o. Wartość umowy: 345 211 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
345 211 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Agencja Detektywistyczna i Ochrony Joker Sp. z o.o. (Poznań).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 345 211,20 zł (umowę zawarto 18 grudnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail