Modernizacja budynku Oficyny wschodniej na cele administracji Muzeum w Lewkowie
Zamawiający Muzeum w Lewkowie - Zespół Pałacowo-Parkowy (Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Modernizacja budynku Oficyny wschodniej na cele administracji Muzeum w Lewkowie”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyZmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Muzeum w Lewkowie - Zespół Pałacowo-Parkowy |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Muzeum w Lewkowie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 367438166 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Kwiatkowska 6c |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Ostrów Wielkopolski |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 63-410 |
| 1.4.4.) | Województwo | wielkopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL416 - Kaliski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | info@muzeumwlewkowie.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.muzeumwlewkowie.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Rekreacja, kultura i religia |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00387192 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-11 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00372740 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 3. | 1 Adres strony internetowej prowadzonego postępowania Przed zmianą | https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-96c36746-645f-4065-967f-90477083d1b6 Po zmianie: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-96c36746-645f-4065-967f-90477083d1b6 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 3.5. | Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej Przed zmianą | https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-96c36746-645f-4065-967f-90477083d1b6 Po zmianie: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-96c36746-645f-4065-967f-90477083d1b6 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-08-17 10:00 Po zmianie: 2026-08-20 14:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.2. | Miejsce składania ofert Przed zmianą | https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-96c36746-645f-4065-967f-90477083d1b6 Po zmianie: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-96c36746-645f-4065-967f-90477083d1b6 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-08-17 10:05 Po zmianie: 2026-08-20 14:05 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-09-15 Po zmianie: 2026-09-18 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.