Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Droga dojazdowa do gruntów rolnych Jordanów Śląski ul. Metali Szlachetnych

Zamawiający Gmina Jordanów Śląski (Jordanów Śląski, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Droga dojazdowa do gruntów rolnych Jordanów Śląski ul. Metali Szlachetnych”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 646 626 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Jordanów Śląski

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931935030

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Wrocławska 55

1.4.2.)Miejscowość

Jordanów Śląski

1.4.3.)Kod pocztowy

55-065

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.4.7.)Numer telefonu

71 3911580

1.4.8.)Numer faksu

71 3911590

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@jordanowslaski.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jordanowslaski.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-50f1c974-4b25-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00550809

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-12-13

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00380870

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Droga dojazdowa do gruntów rolnych Jordanów Śląski ul. Metali Szlachetnych

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa gminnej drogi dojazdowej do gruntów rolnych działka oznaczenie geodezyjne nr 427 obręb Jordanów Śląski droga dojazdowa do gruntów rolnych o zakresie robót:
1) przebudowa odcinka drogi długości 500 m;
2) szerokość projektowanej jezdni 5,0 m;
3) korytowanie na gł. śr. 40 cm i szerokość 5,5 – 6,0 m z wywozem urobku na skład Wykonawcy;
4) wykonanie stabilizacji spoiwem hydraulicznym gr. 20 cm
5) wykonanie warstwy konstrukcyjnej z kruszywa łamanego 0/31,5 mm gr. 15 cm;
6) wykonanie warstwy ścieralnej AC11S gr. 5 cm wraz z wykonaniem skropienia między warstwowego emulsją asfaltową;
7) formowanie i zagęszczenie poboczy z kruszywa łamanego szer. 0,50 m;

3.9.)Główny kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-06

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2023-10-25

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ZURB s.c. Andrzej Żurek, Elżbieta Żurek

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9141357849

4.3.3.)Ulica

Witosa 2

4.3.4.)Miejscowość

Borów

4.3.5.)Kod pocztowy

57-160

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

365102,66 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00435641/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-11-07

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

365102,66 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
646 626 zł
Próbka: 97 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
357 297 zł1 360 316 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 003 019 zł
Źródło próbki
CPV 45233220· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
357 297 zł
Mediana
646 626 zł
Górny kwartyl
1 360 316 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Jordanów Śląski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jordanów Śląski.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233220-7 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.