Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
365 103 zł
Umowa zawarta
6 października 2023
Okres realizacji
do 25 października 2023
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Droga dojazdowa do gruntów rolnych Jordanów Śląski ul. Metali Szlachetnych

Zamawiający Gmina Jordanów Śląski (Jordanów Śląski, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Droga dojazdowa do gruntów rolnych Jordanów Śląski ul. Metali Szlachetnych”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ZURB s.c. Andrzej Żurek, Elżbieta Żurek. Wartość umowy: 365 103 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Jordanów ŚląskiJordanów Śląski, Dolnośląskie (powiat Wrocławski →)opublikowano 10 października 2023
Wartość umowy
365 103 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ZURB s.c. Andrzej Żurek, Elżbieta Żurek (Borów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 365 102,66 zł (umowę zawarto 6 października 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 25 października 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Jordanów Śląski

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931935030

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wrocławska 55

1.5.2.)Miejscowość

Jordanów Śląski

1.5.3.)Kod pocztowy

55-065

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

71 3911580

1.5.8.)Numer faksu

71 3911590

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@jordanowslaski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jordanowslaski.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-50f1c974-4b25-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Droga dojazdowa do gruntów rolnych Jordanów Śląski ul. Metali Szlachetnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-50f1c974-4b25-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00435641

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-10-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00050094/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.7 Droga dojazdowa do gruntów rolnych Jordanów Śląski ul. Metali Szlachetnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00380870

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.GN.271.7.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

365850,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa gminnej drogi dojazdowej do gruntów rolnych działka oznaczenie geodezyjne nr 427 obręb Jordanów Śląski droga dojazdowa do gruntów rolnych o zakresie robót:
1) przebudowa odcinka drogi długości 500 m;
2) szerokość projektowanej jezdni 5,0 m;
3) korytowanie na gł. śr. 40 cm i szerokość 5,5 – 6,0 m z wywozem urobku na skład Wykonawcy;
4) wykonanie stabilizacji spoiwem hydraulicznym gr. 20 cm
5) wykonanie warstwy konstrukcyjnej z kruszywa łamanego 0/31,5 mm gr. 15 cm;
6) wykonanie warstwy ścieralnej AC11S gr. 5 cm wraz z wykonaniem skropienia między warstwowego emulsją asfaltową;
7) formowanie i zagęszczenie poboczy z kruszywa łamanego szer. 0,50 m;

4.5.3.)Główny kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

365102,66 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

365102,66 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

365102,66 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ZURB s.c. Andrzej Żurek, Elżbieta Żurek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9141357849

7.3.3)Ulica

Witosa 2

7.3.4)Miejscowość

Borów

7.3.5)Kod pocztowy

57-160

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

365102,66 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-10-25

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
661 555 zł
Próbka: 98 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
357 651 zł1 360 216 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 002 566 zł
Źródło próbki
CPV 45233220· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
357 651 zł
Mediana
661 555 zł
Górny kwartyl
1 360 216 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Jordanów Śląski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jordanów Śląski.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 365 103 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233220-7 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ZURB s.c. Andrzej Żurek, Elżbieta Żurek (Borów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.