Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wymiana kotłów centralnego ogrzewania w budynkach administrowanych przez Nadleśnictwo Janów Lubelski

Zamawiający Nadleśnictwo Janów Lubelski (Janów Lubelski, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wymiana kotłów centralnego ogrzewania w budynkach administrowanych przez Nadleśnictwo…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 385 795 zł
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

NADLEŚNICTWO JANÓW LUBELSKI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830017452

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Bohaterów Porytowego Wzgórza 35

1.4.2.)Miejscowość

Janów Lubelski

1.4.3.)Kod pocztowy

23-300

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL815 - Puławski

1.4.7.)Numer telefonu

(15) 8720072

1.4.8.)Numer faksu

(15) 8720185

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

janowlubelski@lublin.lasy.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://janowlubelski.lublin.lasy.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a7e56564-373f-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00547797

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-12-12

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00352232

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Wymiana kotłów centralnego ogrzewania w budynkach administrowanych przez Nadleśnictwo Janów Lubelski

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest wymiana bezklasowych źródeł ciepła, na źródła ciepła 5 klasy z certyfikatem Ecodesign, w budynkach mieszkalny znajdujących się na terenie Nadleśnictwa Janów Lubelski.
2.Wymianie będą podlegać bezklasowe piece na paliwo stałe na kotły klasy 5 wraz z niezbędną armaturą wymaganą do prawidłowej pracy instalacji.
Część III - Miejsca realizacji Inwestycji:
Władysławów 25/2, 23-304 Dzwola
Władysławów 26, 23-304 Dzwola

3.9.)Główny kod CPV

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

3.10.)Dodatkowy kod CPV

44621220-7 - Kotły grzewcze centralnego ogrzewania

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-09-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia

2 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

"NIKMAR" Ekologiczne Systemy Grzewcze Zakład Handlowo-Usługowy Nikanowicz Marian

4.3.1.1.)Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

USŁUGI INSTALACJI GRZEWCZYCH I GAZOWYCH. HANDEL Zygmunt Habza

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

862-000-52-95

4.3.4.)Miejscowość

Janów Lubelski

4.3.5.)Kod pocztowy

23-300

4.3.6.)Województwo

lubelskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

91814,17 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00464695/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-11-13

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

91814,17 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45331100-7Instalowanie centralnego ogrzewania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
385 795 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
193 923 zł739 608 zł
Rozstęp międzykwartylowy
545 685 zł
Źródło próbki
CPV 45331· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
193 923 zł
Mediana
385 795 zł
Górny kwartyl
739 608 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Nadleśnictwo Janów Lubelski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Janów Lubelski.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45331100-7 (Instalowanie centralnego ogrzewania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.