Dostawa wyposażenia meblowego w ramach projektu „Przebudowa i rozbudowa kompleksu sanatoryjnego Samodzielnego Publicznego Sanatorium Rehabilitacyjnego im. Janusza Korczaka w Krasnobrodzie"
Zamawiający Samodzielne Publiczne Sanatorium Rehabilitacyjne im. Janusza Korczaka w Krasnobrodzie (Krasnobród, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa wyposażenia meblowego w ramach projektu Przebudowa i rozbudowa kompleksu…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 264 485 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=564, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,7 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | SAMODZIELNE PUBLICZNE SANATORIUM REHABILITACYJNE IM. JANUSZA KORCZAKA W KRASNOBRODZIE |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Sanatorium-Krasnobród |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000301428 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Sanatoryjna 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Krasnobród |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 22-440 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL812 - Chełmsko-zamojski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | (84) 660 71 02 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | poczta@sanatorium-krasnobrod.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.sanatorium-krasnobrod.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-f9394901-2797-11ee-9aa3-96d3b4440790 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2023/BZP 00546637 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2023-12-12 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00319426 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa wyposażenia meblowego w ramach projektu „Przebudowa i rozbudowa kompleksu sanatoryjnego Samodzielnego Publicznego Sanatorium Rehabilitacyjnego im. Janusza Korczaka w Krasnobrodzie" |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia meblowego |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 39100000-3 - Meble |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 39120000-9 - Stoły, kredensy, biurka i biblioteczki 39121000-6 - Biurka i stoły 39112000-0 - Krzesła 39130000-2 - Meble biurowe 39140000-5 - Meble domowe 39141300-5 - Szafy 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie 39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia meblowego |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 39100000-3 - Meble |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 39156000-0 - Meble recepcyjne 39113100-8 - Fotele 39112000-0 - Krzesła 39110000-6 - Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części 39516100-3 - Meble tapicerowane 39121000-6 - Biurka i stoły 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie 39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2023-09-28 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2023-11-27 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | MEBLE Mateusz Baczewicz |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5922232974 |
| 4.3.3.) | Ulica | Traugutta 56 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Starogard Gdański |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 83-200 |
| 4.3.6.) | Województwo | pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 570953,70 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00428416/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2023-12-08 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 570953,70 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.