Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

SUKCESYWNA DOSTAWA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH DLA ZESPOŁU KSZTAŁCENIA I WYCHOWANIA W TURZU Z PODZIAŁEM NA CZĘŚCI

Zamawiający Zespół Kształcenia i Wychowania w Turzu (Turze, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „SUKCESYWNA DOSTAWA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH DLA ZESPOŁU KSZTAŁCENIA I WYCHOWANIA W TURZU Z…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 239 375 zł
Konkurencyjność
~3,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ KSZTAŁCENIA I WYCHOWANIA W TURZU

1.2.)Oddział zamawiającego

ZKiW Turze

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 191236042

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Kościelna 7

1.4.2.)Miejscowość

Turze

1.4.3.)Kod pocztowy

83-113

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL638 - Starogardzki

1.4.7.)Numer telefonu

58 536 77 26

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

kontakt@spturze.zeas.edu.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zkiwturze.szkolnastrona.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6c9719e3-8089-11ed-b4ea-f64d350121d2

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00533632

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-12-05

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00507767

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

SUKCESYWNA DOSTAWA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH
DLA ZESPOŁU KSZTAŁCENIA I WYCHOWANIA W TURZU Z PODZIAŁEM NA CZĘŚCI

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ III ZAMÓWIENIA
Nazwa części nr 3: „Sukcesywna dostawa produktów mleczarskich - nabiału dla Zespołu Kształcenia i Wychowania w Turzu – część nr 3”
1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ujęty jest w załączniku nr 1.3. do SWZ tj. projekt umowy oraz wykazie asortymentu załącznik nr 2.3.do SWZ (tzw. Formularz cenowy) będącego przedmiotem zamówienia w części nr 3, który będzie stanowić załącznik nr 1 do umowy.
2. UWAGA: Zastosowanie nazw producentów służy jedynie doprecyzowaniu przedmiotu zamówienia. Pod pojęciem produktu równoważnego Zamawiający rozumie produkty o nie gorszych parametrach jakościowych, posiadający te same walory spożywcze (smak, zapach, barwa, estetyka, konsystencja) oraz zawierające w składzie co najmniej te same surowce użyte do produkcji, co artykuły określone przez Zamawiającego i o przybliżonej gramaturze. Oferowane produkty równoważne powinny charakteryzować się właściwościami jakościowymi takimi samymi lub zbliżonymi do tych, które zostały określone w opisach przedmiotu zamówienia, lecz oznaczone innym znakiem towarowym, patentem, źródłem lub pochodzeniem. Istotne jest, że produkt równoważny to produkt, który nie jest identyczny, tożsamy z produktem referencyjnym, ale posiada pewne, istotne dla Zamawiającego, zbliżone do produktu referencyjnego cechy i parametry. Wszelkie produkty pochodzące od konkretnych producentów, określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, jakim muszą odpowiadać towary, aby spełnić wymagania stawiane przez Zamawiającego i stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia.

3.9.)Główny kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-01-24

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2023-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

MLH Marita Laga

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5871720763

4.3.3.)Ulica

ul. Gdańska 65

4.3.4.)Miejscowość

Władysławowo

4.3.5.)Kod pocztowy

84-120

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

28133,50 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00065654/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-11-16

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

28133,47 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Umowa w części nr 3 zamówienia została zrealizowana należycie w pełnym zakresie. Umowa skończyła się w wyniku wyczerpania puli pieniędzy zgodnie z § 6 ust. 6 umowy cyt. "W przypadku osiągnięcia maksymalnej wartości umownej
brutto, określonej w ofercie przed upływem terminu określonego w § 5 Umowa ulegnie zakończeniu".

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15500000-3Produkty mleczarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
239 375 zł
Próbka: 60 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
185 548 zł385 810 zł
Rozstęp międzykwartylowy
200 262 zł
Źródło próbki
CPV 15500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
185 548 zł
Mediana
239 375 zł
Górny kwartyl
385 810 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Kształcenia i Wychowania w Turzu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Turze.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15500000-3 (Produkty mleczarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.