Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

„Przebudowa dachów przy pl. Dominikańskim, ul. Waygarta,Nienadowej oraz ich modernizacja w ramach poprawy efektywności energetycznej użyteczności publicznej” w ramach dofinansowania z Rzą. Fun. P.Ł.

Zamawiający Powiat Przemyski (Przemyśl, Podkarpackie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Przebudowa dachów przy pl. Dominikańskim, ul. Waygarta,Nienadowej oraz ich modernizacja…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat PrzemyskiPrzemyśl, Podkarpackieopublikowano 4 grudnia 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 309 356 zł
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiat Przemyski

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650900312

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Plac Dominikański 3

1.4.2.)Miejscowość

Przemyśl

1.4.3.)Kod pocztowy

37-700

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.4.7.)Numer telefonu

166785054

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

starostwo@powiat.przemysl.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiat.przemysl.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-534f2bff-b64c-11ec-9f44-6e63702cb2f7

2.3.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00528567

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2023-12-04

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00113590/01

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Przebudowa dachów przy pl. Dominikańskim, ul. Waygarta,Nienadowej oraz ich modernizacja w ramach poprawy efektywności energetycznej użyteczności publicznej” w ramach dofinansowania z Rzą. Fun. P.Ł.

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Przebudowa dachów przy pl. Dominikańskim, ul. Waygarta, Nienadowej oraz ich modernizacja w ramach poprawy efektywności energetycznej użyteczności publicznej”
w ramach dofinansowania z Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych - I edycja
W zakres przedmiotowej inwestycji wchodzą n/w zadania inwestycyjne:
1. Remontu dachu wraz z wymianą pokrycia dachowego i remontem instalacji odgromowej w budynku Starostwa Powiatowego w Przemyślu przy Placu Dominikańskim 3.
2. Remont dachu wraz z wymianą pokrycia dachowego, remont elewacji i termomodernizacja budynku.
3. Nadbudowa i przebudowa budynku Placówki Opiekuńczo Wychowawczej nr 555C
w Nienadowej, na terenie dz. nr ewid. 100/347 obr.007 Nienadowa, gm. Dubiecko.

3.8.)Główny kod CPV

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

3.9.)Dodatkowy kod CPV

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

45261910-6 - Naprawa dachów

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2022-08-18

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

18 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Usługowo Budowlane „ Hołyszko „Sp z o. o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7952258790

4.3.3.)Ulica

ul. Batorego 55 a

4.3.4.)Miejscowość

Przemyśl

4.3.5.)Kod pocztowy

37-700

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

3989389,61 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2022/BZP 00319854/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2023-09-29

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

par. 11 ust. 2 lit b w związku z ust. 2 pkt 2.1 orz ust. 10 lit. e umowy ORO.V.273.7.2022

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

wystąpienia robót dodatkowych (w rozumieniu art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp), lub innych zamówień powiązanych, niezbędnych do prawidłowego wykonania zamówienia podstawowego, których wykonanie stało się konieczne lub celowe i które mają wpływ na realizację niniejszego zamówienia.
W przypadku konieczności zrealizowania robót dodatkowych (w rozumieniu art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp),

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

460835,17

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45261210-9Wykonywanie pokryć dachowych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
309 356 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
221 951 zł1 079 001 zł
Rozstęp międzykwartylowy
857 050 zł
Źródło próbki
CPV 45261210· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
221 951 zł
Mediana
309 356 zł
Górny kwartyl
1 079 001 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Przemyski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Przemyśl.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45261210-9 (Wykonywanie pokryć dachowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.