Wynik częściowy: umowy w 7 z 10 części, 3 unieważniono10 części
Łączna wartość umów
317 736 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 13.2.1. Część nr 1 – Manualny licznik kolonii bakterii
    Wartość umowy
    9692 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 23.2.2. Część nr 2 – Cieplarka mikrobiologiczna
    Wartość umowy
    29 631 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 33.2.3. Część nr 3 – Suszarka laboratoryjna
    Wartość umowy
    33 003 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 43.2.4. Część nr 4 – Sterylizator laboratoryjny
    Wartość umowy
    31 468 zł
    4 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 53.2.5. Część nr 5 – Łaźnia wodna (bez cyrkulacji)
    Wartość umowy
    4256 zł
    3 oferty
  6. Unieważniona
    Część 63.2.6. Część nr 6 – Kalibrator akustyczny
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    2 oferty
  7. Unieważniona
    Część 73.2.7. Część nr 7 - Kalibrator drgań mechanicznych do sprawdzania przyrządów do pomiaru drgań o oddziaływaniu ogólnym oraz do pomiarów drgań oddziałujących na kończyny górne
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    2 oferty
  8. Unieważniona
    Część 83.2.8. Część nr 8 – Przetwornik siedziskowy do miernika drgań
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    2 oferty
  9. Umowa zawarta
    Część 93.2.9. Część nr 9 – Mikroskop cyfrowy
    Keyence International (Belgium) NV/SA· Mechelen
    Wartość umowy
    136 291 zł
    1 oferta
  10. Umowa zawarta
    Część 103.2.10. Część nr 10 – Autoklaw pionowy
    Wartość umowy
    73 394 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
26 ofert(łącznie na 10 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużenie okresu gwarancji40%Wydłużenie okresu gwarancji20%Czas reakcji serwisowej20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DOSTAWA APARATURY LABORATORYJNEJ

Zamawiający Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „DOSTAWA APARATURY LABORATORYJNEJ”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 317 736 zł. Złożono 26 ofert.

Zamawiający: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 2 grudnia 2023
Łączna wartość umów
317 736 zł
Liczba ofert
26 ofertłącznie, 10 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

9 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 10 części: w 7 wybrano wykonawcę, 3 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Danlab Danuta Katryńska (części 1, 5); Chemosynteza Adam Biedrzycki (część 2); Merazet S.A. (części 3, 4); Keyence International (Belgium) NV/SA (część 9) oraz 1 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 317 735,56 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 26 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 5

    Postępowanie dotyczyło zamówienia współfinansowanego ze środków projektu „Wzmocnienie infrastruktury powiatowych stacji sanitarno, epidemiologicznych...”.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łodzi

1.3.)Oddział zamawiającego

Admnistracja

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 471570221

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Przybyszewskiego 10

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

93-189

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi.psse.lodz@sanepid.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/psse-lodz

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6945fe0b-2f83-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Służba sanitarno-epidemiologiczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

DOSTAWA APARATURY LABORATORYJNEJ

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6945fe0b-2f83-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00528386

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-12-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00301633/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa sprzętu i wyposazenia laboratoryjnego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

3.14. Przedmiot zamówienia jest współfinansowany ze środków projektu pn. „Wzmocnienie infrastruktury powiatowych stacji sanitarno–epidemiologicznych w celu zwiększenia efektywności ich działania”.1 Nr POIS.11.03.00-00-0192/22.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00332715

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PSSE ADM.272.25.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.2.1. Część nr 1 – Manualny licznik kolonii bakterii

4.5.3.)Główny kod CPV

38500000-0 - Aparatura kontrolna i badawcza

4.5.5.)Wartość części

6666,27 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.2.2. Część nr 2 – Cieplarka mikrobiologiczna

4.5.3.)Główny kod CPV

38500000-0 - Aparatura kontrolna i badawcza

4.5.5.)Wartość części

22439 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.2.3. Część nr 3 – Suszarka laboratoryjna

4.5.3.)Główny kod CPV

38500000-0 - Aparatura kontrolna i badawcza

4.5.5.)Wartość części

24390 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.2.4. Część nr 4 – Sterylizator laboratoryjny

4.5.3.)Główny kod CPV

38500000-0 - Aparatura kontrolna i badawcza

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33191100-6 - Urządzenia sterylizujące

4.5.5.)Wartość części

31707,32 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.2.5. Część nr 5 – Łaźnia wodna (bez cyrkulacji)

4.5.3.)Główny kod CPV

38500000-0 - Aparatura kontrolna i badawcza

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33191100-6 - Urządzenia sterylizujące

4.5.5.)Wartość części

4065 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.2.6. Część nr 6 – Kalibrator akustyczny

4.5.3.)Główny kod CPV

38500000-0 - Aparatura kontrolna i badawcza

4.5.5.)Wartość części

2900 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.2.7. Część nr 7 - Kalibrator drgań mechanicznych do sprawdzania przyrządów do pomiaru drgań o oddziaływaniu ogólnym oraz do pomiarów drgań oddziałujących na kończyny górne

4.5.3.)Główny kod CPV

38500000-0 - Aparatura kontrolna i badawcza

4.5.5.)Wartość części

15300 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.2.8. Część nr 8 – Przetwornik siedziskowy do miernika drgań

4.5.3.)Główny kod CPV

38500000-0 - Aparatura kontrolna i badawcza

4.5.5.)Wartość części

3500 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.2.9. Część nr 9 – Mikroskop cyfrowy

4.5.3.)Główny kod CPV

38500000-0 - Aparatura kontrolna i badawcza

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38510000-3 - Mikroskopy

4.5.5.)Wartość części

136693 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.2.10. Część nr 10 – Autoklaw pionowy

4.5.3.)Główny kod CPV

38500000-0 - Aparatura kontrolna i badawcza

4.5.5.)Wartość części

69690 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

9692,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

9692,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

9692,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Danlab Danuta Katryńska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6852047455

7.3.3)Ulica

Handlowa

7.3.4)Miejscowość

Białystok

7.3.5)Kod pocztowy

15-399

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-11-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

9692,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-12-20

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

29630,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

30446,19 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

29630,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Chemosynteza Adam Biedrzycki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7182036472

7.3.3)Ulica

Józefa Mackiewicza

7.3.4)Miejscowość

Białystok

7.3.5)Kod pocztowy

15-779

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-11-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

29630,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-12-20

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

33003,36 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

33003,36 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

33003,36 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Merazet S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7770001387

7.3.3)Ulica

J. Krauthofera

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-203

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-11-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

33003,36 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-12-20

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

31468,32 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

39237,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

31468,32 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Merazet S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7770001387

7.3.3)Ulica

J. Krauthofera

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-203

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

31468,32 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4255,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4383,72 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

4255,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Danlab Danuta Katryńska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6852047455

7.3.3)Ulica

Handlowa

7.3.4)Miejscowość

Białystok

7.3.5)Kod pocztowy

15-399

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-11-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

4255,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-12-20

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Wszystkie oferty podlegały odrzuceniu.

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

Sekcja 28

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Wszystkie oferty podlegały odrzuceniu.

Sekcja 29

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Wszystkie oferty podlegały odrzuceniu.

Sekcja 31

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

Sekcja 32

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 33

OFERTY (dla części 9)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

1

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

136290,88 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

136290,88 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

136290,88 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 34

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Keyence International (Belgium) NV/SA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

DE287410591

7.3.3)Ulica

Derrijvenlaan

7.3.4)Miejscowość

Mechelen

7.3.5)Kod pocztowy

2800

7.3.7.)Kraj

Belgia

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 35

UMOWA (dla części 9)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

136290,88 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Sekcja 36

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 37

OFERTY (dla części 10)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

73394,10 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

73394,10 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

73394,10 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 38

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Sanlab J. Kaczorek, M. Bińczak Sp.j.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5272402353

7.3.3)Ulica

Marconich

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-954

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 39

UMOWA (dla części 10)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-11-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

73394,10 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-12-20

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38500000-0Aparatura kontrolna i badawcza
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
894 609 zł
Próbka: 30 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
302 180 zł1 983 414 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 681 233 zł
Źródło próbki
CPV 38500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
302 180 zł
Mediana
894 609 zł
Górny kwartyl
1 983 414 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łodzi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 317 736 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38500000-0 (Aparatura kontrolna i badawcza). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Danlab Danuta Katryńska (Białystok). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.