ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Odnowienie i przedłużenie wsparcia licencji VmwareHorizon, PRTG-PRTG 2500, Kiwi, Veeam Availability, Microsoft VDA, Firewall Cisco oraz Genetec Security Center w podziale na 4 zadania”

Zamawiający Zakład Obsługi Systemu Monitoringu (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Odnowienie i przedłużenie wsparcia licencji VmwareHorizon, PRTG-PRTG 2500, Kiwi, Veeam…”. Termin składania ofert minął 11 grudnia 2023, 09:00. Planowany budżet: 262 492 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zakład Obsługi Systemu MonitoringuWarszawa, Mazowieckieopublikowano 1 grudnia 2023
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
262 492 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
11 grudnia 2023, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

5 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Odnowienie i przedłużenie wsparcia licencji VmwareHorizon, PRTG-PRTG 2500, Kiwi, Veeam Availability, Microsoft VDA, Firewall Cisco oraz Genetec Security Center w podziale na 4….

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

  • 4

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 262 491,52 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail