Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
143 422 zł
Umowa zawarta
14 listopada 2023
Okres realizacji
od 1 stycznia 2024 do 31 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 143 422 zł – 219 137 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa energii elektrycznej do obiektów Gminy Mędrzechów w 2024 r.

Zamawiający Gmina Mędrzechów (Mędrzechów, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa energii elektrycznej do obiektów Gminy Mędrzechów w 2024 r”, wybierając ofertę wykonawcy Energia Polska Sp. z o.o. Wartość umowy: 143 422 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina MędrzechówMędrzechów, Małopolskie (powiat Dąbrowski →)opublikowano 30 listopada 2023
Wartość umowy
143 422 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Energia Polska Sp. z o.o. (Wrocław), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 143 421,69 zł (umowę zawarto 14 listopada 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 143 421,69 zł do 219 136,80 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail