Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

PARK SENSORYCZNY

Zamawiający Gmina Ręczno (Ręczno, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „PARK SENSORYCZNY”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina RęcznoRęczno, Łódzkie (powiat Piotrkowski →)opublikowano 29 listopada 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 290 707 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Ręczno

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590647925

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Piotrkowska 5

1.4.2.)Miejscowość

Ręczno

1.4.3.)Kod pocztowy

97-510

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@reczno.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.reczno.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b24cbaf3-5de9-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00520356

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-11-29

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00423010

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

PARK SENSORYCZNY

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

roboty budowlane polegające na przebudowie terenu polegającej na budowie ścieżki sensorycznej z elementami małej architektury, nasadzeniu zieleni oraz oczyszczeniu stawu, tak by można go było zarybić.
1. Zakres robót zleconych niniejszą umową obejmuje w szczególności:
- oczyszczenie stawu
- wykorytowanie, oraz zbudowanie ciągu pieszego zgodnie z opisem -137 m2
- osadzenie krawężników wzdłuż ciągu pieszego – 177 mb
- przygotowanie podłoża do nasadzeń – zgodnie z opisem zawartym w przedmiarze robót
-posadzenie roślin zgodnie z wytycznymi zawartymi w opisie oraz zgodnie z planem nasadzeń – 69 szt
- ułożenie miejsca na palenisko zgodnie z opisem
- zbudowanie ścieżki sensorycznej zgodnie z opisem – 17,40 m2
- ułożenie ekobordu – 97mb
- demontaż przęsła ogrodzenie i zamontowanie nowej furtki zgodnie z opisem
- zamontowanie tablicy informacyjnej 80x120 cm
- zamontowanie ławek betonowych i koszy na śmieci – 3 szt. + 3 szt.
- zamontowanie mebli w altanie 2 szt.
- pniaki przy palenisku – 5 szt.
- budowa altany zgodnej z opisem – 1 szt.
- montaż oświetlenia solarnego zgodnego z opisem – 5 szt.
- zbudowanie kładki zgodnej z opisem – 1 szt.
- zamontowanie zbiornika na deszczówkę do rynny altany – 1 szt.
- zarybienie stawu
- domki lęgowe – 3 szt.

3.9.)Główny kod CPV

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-19

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2023-11-20

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Michał Maciejewicz "AQUAGARDEN"-Ogrody

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7712815883

4.3.3.)Ulica

Leśna 4/5

4.3.4.)Miejscowość

Ręczno

4.3.5.)Kod pocztowy

97-510

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

179500,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00458217/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-11-20

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

ujawnienie robót dodatkowych w trakcie realizacji zamówienia

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

dodanie zadania - wykonanie faszynowania brzegów

5.4.6.)Wartość zmiany

6879,6

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

186379,60 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45112710-5Roboty w zakresie kształtowania ter…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
290 707 zł
Próbka: 85 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
203 245 zł565 135 zł
Rozstęp międzykwartylowy
361 890 zł
Źródło próbki
CPV 45112· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
203 245 zł
Mediana
290 707 zł
Górny kwartyl
565 135 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Ręczno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ręczno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45112710-5 (Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.