Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

PARK SENSORYCZNY

Zamawiający Gmina Ręczno (Ręczno, Łódzkie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „PARK SENSORYCZNY”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina RęcznoRęczno, Łódzkie (powiat Piotrkowski →)opublikowano 28 listopada 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 290 707 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Ręczno

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590647925

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Piotrkowska 5

1.4.2.)Miejscowość

Ręczno

1.4.3.)Kod pocztowy

97-510

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@reczno.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.reczno.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b24cbaf3-5de9-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.3.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00517426

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2023-11-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00423010

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

PARK SENSORYCZNY

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

roboty budowlane polegające na przebudowie terenu polegającej na budowie ścieżki sensorycznej z elementami małej architektury, nasadzeniu zieleni oraz oczyszczeniu stawu, tak by można go było zarybić.
1. Zakres robót zleconych niniejszą umową obejmuje w szczególności:
- oczyszczenie stawu
- wykorytowanie, oraz zbudowanie ciągu pieszego zgodnie z opisem -137 m2
- osadzenie krawężników wzdłuż ciągu pieszego – 177 mb
- przygotowanie podłoża do nasadzeń – zgodnie z opisem zawartym w przedmiarze robót
-posadzenie roślin zgodnie z wytycznymi zawartymi w opisie oraz zgodnie z planem nasadzeń – 69 szt
- ułożenie miejsca na palenisko zgodnie z opisem
- zbudowanie ścieżki sensorycznej zgodnie z opisem – 17,40 m2
- ułożenie ekobordu – 97mb
- demontaż przęsła ogrodzenie i zamontowanie nowej furtki zgodnie z opisem
- zamontowanie tablicy informacyjnej 80x120 cm
- zamontowanie ławek betonowych i koszy na śmieci – 3 szt. + 3 szt.
- zamontowanie mebli w altanie 2 szt.
- pniaki przy palenisku – 5 szt.
- budowa altany zgodnej z opisem – 1 szt.
- montaż oświetlenia solarnego zgodnego z opisem – 5 szt.
- zbudowanie kładki zgodnej z opisem – 1 szt.
- zamontowanie zbiornika na deszczówkę do rynny altany – 1 szt.
- zarybienie stawu
- domki lęgowe – 3 szt.

3.8.)Główny kod CPV

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2023-10-19

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

do 2023-11-20

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Michał Maciejewicz "AQUAGARDEN"-Ogrody

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7712815883

4.3.3.)Ulica

Leśna 4/5

4.3.4.)Miejscowość

Ręczno

4.3.5.)Kod pocztowy

97-510

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

179500,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2023/BZP 00458217/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2023-11-17

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

konieczność wykonania robót dodatkowych, ujawniona w trakcie realizacji postępowania.

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

dodanie zadania - wykonanie faszynowania brzegów

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

6879,60

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45112710-5Roboty w zakresie kształtowania ter…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
290 707 zł
Próbka: 85 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
203 245 zł565 135 zł
Rozstęp międzykwartylowy
361 890 zł
Źródło próbki
CPV 45112· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
203 245 zł
Mediana
290 707 zł
Górny kwartyl
565 135 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Ręczno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ręczno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45112710-5 (Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.