ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa oprogramowania umożliwiającego konfigurację oraz monitorowanie eksploatowanych przez Zamawiającego przełączników fibre channel wraz z wdrożeniem oprogramowania w środowisku IT Zamawiającego,

Zamawiający Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Dostawa oprogramowania umożliwiającego konfigurację oraz monitorowanie eksploatowanych…”. Termin składania ofert minął 5 grudnia 2023, 10:00. Wadium: 641 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Urząd Komisji Nadzoru FinansowegoWarszawa, Mazowieckieopublikowano 24 listopada 2023
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 372 677 zł
Wadium
641 zł
Termin składania ofert
5 grudnia 2023, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena90%Oprogramowanie /musi posiadać funkcjonalność przedstawiania informacji o zoningu w sieciac10%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    24 listopada 2023

    Termin ofert: 5 grudnia 2023 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    08 lutego 2024

    3 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 90%, Oprogramowanie /musi posiadać funkcjonalność przedstawiania informacji o zoningu w sieciach fibre channel 10%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa oprogramowania umożliwiającego konfigurację oraz monitorowanie eksploatowanych przez Zamawiającego przełączników fibre channel wraz z wdrożeniem oprogramowania w….

  • 3

    RyzykoWadium: 641,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail