Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

PODN.ZP.321.12.2023 przeprowadzenie szkoleń dla nauczycieli i dyrektorów szkół oraz placówek oświatowych woj. pomorskiego w ramach RPS oraz działań statutowych PODN w Słupsku.

Zamawiający Pomorski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku (Słupsk, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „PODN.ZP.321.12.2023 przeprowadzenie szkoleń dla nauczycieli i dyrektorów szkół oraz…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Pomorski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w SłupskuSłupsk, Pomorskieopublikowano 23 listopada 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 87 474 zł
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

55 wpisów
  1. Ogłoszenie

    30 sierpnia 2023

    Termin ofert: 11 września 2023 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygnięty

    21 września 2023

    1 oferta24 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →
  3. Wykonanie umowy

    04 października 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Wykonanie umowy

    04 października 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wykonanie umowy

    04 października 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wykonanie umowy

    04 października 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wykonanie umowy

    23 października 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wykonanie umowy

    23 października 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wykonanie umowy

    23 października 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wykonanie umowy

    23 października 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wykonanie umowy

    23 października 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wykonanie umowy

    23 października 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wykonanie umowy

    23 października 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wykonanie umowy

    23 października 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wykonanie umowy

    23 października 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wykonanie umowy

    23 października 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wykonanie umowy

    23 października 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wykonanie umowy

    14 listopada 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wykonanie umowy

    14 listopada 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Wykonanie umowy

    14 listopada 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wykonanie umowy

    14 listopada 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wykonanie umowy

    14 listopada 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wykonanie umowy

    14 listopada 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wykonanie umowy

    14 listopada 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wykonanie umowy

    14 listopada 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Wykonanie umowy

    14 listopada 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Wykonanie umowy

    14 listopada 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Wykonanie umowy

    14 listopada 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Wykonanie umowy

    14 listopada 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Wykonanie umowy

    23 listopada 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Wykonanie umowy

    23 listopada 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Wykonanie umowy

    23 listopada 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  33. Wykonanie umowy

    23 listopada 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  34. Wykonanie umowy

    23 listopada 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  35. Wykonanie umowy

    23 listopada 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  36. Wykonanie umowy

    23 listopada 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  37. Wykonanie umowy

    23 listopada 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  38. Wykonanie umowy

    23 listopada 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  39. Wykonanie umowyBieżące

    23 listopada 2023

  40. Wykonanie umowy

    28 grudnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  41. Wykonanie umowy

    28 grudnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  42. Wykonanie umowy

    28 grudnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  43. Wykonanie umowy

    28 grudnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  44. Wykonanie umowy

    28 grudnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  45. Wykonanie umowy

    28 grudnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  46. Wykonanie umowy

    28 grudnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  47. Wykonanie umowy

    28 grudnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  48. Wykonanie umowy

    28 grudnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  49. Wykonanie umowy

    28 grudnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  50. Wykonanie umowy

    28 grudnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  51. Wykonanie umowy

    28 grudnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  52. Wykonanie umowy

    28 grudnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  53. Wykonanie umowy

    28 grudnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  54. Wykonanie umowy

    28 grudnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
  55. Wykonanie umowy

    28 grudnia 2023

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POMORSKI OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI W SŁUPSKU

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 770509428

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Poniatowskiego 4a

1.4.2.)Miejscowość

Słupsk

1.4.3.)Kod pocztowy

76-200

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL636 - Słupski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@podn.slupsk.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.podn.slupsk.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4ab49ab4-4706-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00509025

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-11-23

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00373493

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

PODN.ZP.321.12.2023 przeprowadzenie szkoleń dla nauczycieli
i dyrektorów szkół oraz placówek oświatowych woj. pomorskiego w ramach RPS oraz działań statutowych PODN w Słupsku.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sztuka autoprezentacji - narzędzie do budowania autorytetu nauczyciela

3.9.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-09-21

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2023-11-02 do 2023-12-20

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

WSZYSTKO OK EWA MAZUREK

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9580066887

4.3.4.)Miejscowość

GDAŃSK

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

490 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00406503/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-11-17

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

490 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80500000-9Usługi szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
87 474 zł
Próbka: 131 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
39 734 zł288 514 zł
Rozstęp międzykwartylowy
248 781 zł
Źródło próbki
CPV 80500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
39 734 zł
Mediana
87 474 zł
Górny kwartyl
288 514 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Pomorski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Słupsk.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80500000-9 (Usługi szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.